Між Україною та Китайською Народною Республікою встановлені давні дипломатичні відносини. З кожним роком співпраця Одеського національного морського університету з вищими навчальними закладами та підприємствами КНР розширюється.

25 квітня 2017 року на урочистому засіданні Вченої ради ОНМУ було підписано Угоду з Інститутом соціології Китайської академії соціальних наук про створення Наукового центру досліджень соціального розвитку країн “Одного поясу, одного шляху”.

Під час офіційного візиту Делегації Китайської академії соціальних наук на чолі з віце-президентом Академії, професором, академіком, Лі Пейліном до Одеського національного морського університету 14 вересня 2018 року відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між Китайською академією соціальних наук та Одеським національним морським університетом та відкриття першого в Україні КАСН-ОНМУ: Центру досліджень Китаю.

В ході візиту, представники китайської делегації прийняли участь у Другому китайсько-українському академічному діалозі «"Один пояс, один шлях": Інновації в соціальній політиці та прагматична співпраця між Китаєм та Україною».

Наверх

background