З вересня по листопад 2024 року в Одеському національному морському університеті (ОНМУ) проходив Конкурс студентських наукових робіт (стартап-проєктів).
Захід мав на меті стимулювання креативного та інноваційного мислення серед студентів, підтримку перспективних стартапів, а також залучення молодих фахівців до практичної діяльності в галузях економіки та управління.
Конкурс проводився в рамках вже 9-го стартап-семестру - «Осінь 2024» в Підприємницькому клубі YEP! ОНМУ (StartupClub YEP! ONMU).
Під час семестру було проведено серію майстер-класів. Спікерами були провідні фахівці:
 Гліб Максименко, бізнес-аналітик у Sense Bank, екс-CEO інкубатора, досвідчений стартапер. Майстер-клас "Звички успішного стартапера. Маленькі кроки до великих результатів"
 Оксана Прохорова, досвідчений стартапер, фаундер стартапу Worm NET, випускниця Одеського національного морського університету. Майстер-клас "Стартап як відповідь на власний біль"
 Нікіта Шпірт, Founder & CEO ARMAR Solutions - міжнародного ІТ-холдингу. Майстер-клас "Як запустити свій стартап за місяць"
 Валерія Антоніу, керівник Дія.Бізнес Одеса. Майстер-клас "Секрети успішного нетворкингу: як створити коло корисних контактів"

Конкурс проводився у два етапи. У першому етапі конкурсу взяли участь 80 студентів у 27 командах із студентів 11 спеціальностей ОНМУ.

1. MovUA — це новий український месенджер, що дарує простоту та зручність спілкування. Безпечний, стильний і наповнений унікальними можливостями, він об'єднує людей та створює нові зв’язки.
2. AstroSet - додаток користуючись астрологічними даними підбере новий імідж, та допоможе сформувати нову траєкторію руху життєвим шляхом, створюючи комфорт навколо людини.
3. BPractice - мобільний додаток, що дозволяє юристам за допомогою ШІ швидко генерувати юридичні документи, спростити обробку інформації та знизити ймовірність помилок, забезпечуючи юристам більше часу для роботи з клієнтами.
4. Easy Fit - інноваційний додаток для персонального підбору раціону за допомогою штучного інтелекту.
5. UGC Hive — відеоогляди від незалежних контент-мейкерів, які розкажуть про ресторани та кав’ярні все, що ви хочете знати.
6. Compartment Bottle – інноваційна пляшка для води, яка поєднує зручність гідратації та додатковий простір для зберігання дрібних, але важливих речей, таких як ключі, ліки чи снеки.
7. ChocoLavka – онлайн-платформа для вибору та замовлення натурального шоколаду
8. Craft Hub— онлайн-платформа для хендмейкерів, що допомагає легко виходити на ринок та знижує ризики при продажу виробів ручної роботи.
9. EcoClean - автомийки для людей, які зіткнулись з проблемою обмеженого водного ресурсу
10. ARCHIMAGINE — це онлайн – платформа для вирішення професійних проблем та надання спеціалізованої допомоги архітекторам.
11. Tail&Trail – веб-платформа, яка допомагає власникам домашніх улюбленців позбавитись хвилювань щодо догляду, раціону та рутинних справ.
12. Odesa Voice – ваш особистий аудіогід по Одесі.
13. MDT-trans - інноваційна платформа, що спеціалізується на оптимізації логістичних процесів для вантажовласників і перевізників за допомогою сучасних технологій штучного інтелекту.
14. AirGuard-- телеграм-канал, який щодня інформує українців про актуальну ситуацію із захворюваннями та спалахами вірусів в їхніх регіонах.
15. Dr. Health - платформа, де можна отримати онлайн консультацію від лікаря за обраною спеціальністю у найближчий час чи чергового лікаря 24/7
16. Flame&Fork - доставка триразового харчування - це сервіс, який пропонує зручне рішення для щоденного харчування: свіжоприготовлені сніданок, обід і вечеря доставляються безпосередньо до вас.
17. CrewPost - це зручний та інноваційний чат бот, який допомагає фахівцям розробляти контент і заробляти на цьому.
18. Теплі рішення - стартап, що пропонує товари чи послуги для комфорту й затишку в холодну пору року
19. SIME - проект, що об'єднує фахівців галузі суднобудування з їх майбутніми співробітниками, шляхом створення фахівцями замовлень на сайті, які будуть виконуватись студентами та випускниками
20. NewWay- сервіс адаптації для мігрантів, платформа, яка надає комплексну підтримку новим мігрантам, включаючи юридичні консультації, допомогу з пошуком житла, працевлаштування та соціалізації, а також курси мови та культури.
21. BFF – застосунок, який передбачає новий підхід до вивчення мов.
22. PROJECT CREW — це платформа, яка об’єднує креативних фахівців із підприємцями, які шукають талановитих виконавців для своїх проектів. 23. TableNow - це мобільний застосунок для резервування місць відпочинку.
24. MoneyPeople – онлайн-додаток для навчання фінансової грамотності.
25. Fitme - це мобільний застосунок з штучним інтелектом, який за мить перетворить твій стиль, гардероб, життя. Твоя буденність стане стильною і унікальною.
26. fLOVEr - квіткомат, який завжди дарує емоції, при купівлі квітів, а також робить все, щоб клієнтам було якнайзручніше придбати букети . 27. CareConnect — це платформа, яка допомагає людям, що доглядають за своїми близькими, отримати швидкий доступ до медичних, соціальних та інших необхідних послуг.

До другого етапу було відібрано 9 найкращих команд.
4 листопада відбувся фінальний пітчинг.
Журі конкурсу:
 Гліб Максименко – бізнес-аналітик у Sense Bank, екс-CEO інкубатора, досвідчений стартапер.
 Оксана Прохорова – досвідчений стартапер, фаундер проєкту Worm NET, випускниця Одеського Водного.
 Олена Петрова – проєктний менеджер TRUE Logistics LLC.

Переможці конкурсу:
1 місце – EcoClean - Автомийки для людей, які зіткнулись з проблемою обмеженого водного ресурсу.
Команда: Волкова Юлія, Зайчик Амелія, Кунах Катерина, Скутін Даніїл, Трегубенко Аліна – студенти 3 курсу спеціальності "Менеджмент"
Науковий керівник (ментор): Ковтун Тетяна Антонівна, д.е.н., професор кафедри «Управління логістичними системами і проектами» ОНМУ

2 місце – fLOVEr - Квіткомат, який завжди дарує емоції при купівлі квітів та забезпечує зручність для клієнтів.
Команда: Перевезнюк Наталія, Софіяник Ірина – студенти 2 курсу спеціальності "Психологія"
Науковий керівник (ментор): Матвієнко Марина Валеріївна, к.е.н. доцент кафедри «Підприємництво та туризм» ОНМУ

3 місце – ARCHIMAGINE - Онлайн-платформа для вирішення професійних проблем та надання спеціалізованої допомоги архітекторам.
Команда: Базутко Аліна, Григор'єва Крістіна, Хворова Анастасія – студенти 3 курсу спеціальності "Архітектура та містобудування"
Науковий керівник (ментор): Гребенник Наталя Григорівна, к.е.н., доцент кафедри «Підприємництво та туризм» ОНМУ

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за наполегливість, творчий підхід та відданість своїм ідеям! Сподіваємося, що цей досвід стане чудовим стартом для реалізації ваших амбіційних проєктів.

Наверх

background