29 жовтня 2021 року на дистанційній платформі ZOOM пройшло засідання студентського наукового гуртка кафедри цивільного і трудового права ОНМУ «ПРАВНИК».

В засіданні наукового гуртка прийняли участь студенти-члени наукового гуртка за керівництвом т.в.о. керівника наукового студентського гуртка доцента О.М. Борщевської та ст. викладача О.М. Іванової.

Тема засідання була присвячена актуальній темі, яка має на сьогодні перспективний вектор розвитку, а саме «Проблеми запровадження системи «Електронний суд» в Україні».

Тематика була обрана в продовження бінарного заняття з цивільно-правових та цивільно-процесуальних дисциплін, яке відбулося зі студентами в Київському районному суді м. Одеси.

    Теми, які обрали студенти:
  1. Підгрунття введення системи "Електроний суд" в Україні – Хутак Аміна
  2. Проблеми кібербезпеки при здійсненні електронного правосуддя – Афтеньєва Катерина
  3. Аналіз законодавтства та проектів законів щодо електронного судочинства – Дубенко Ольга
  4. Міжнародний досвід електронного судочинства – Балута Віта.

Презентації були підготовлені на високому професійному рівні та мали науково-практичний підхід до розкриття тематики питання.

В процесі обговорення та дискусії студенти прийшли до висновку, що розвиток системи електронного суду в України є перспективним та доцільним, а також зауважили, що питання кібербезпеки та інформаційного права необхідно впроваджувати в цикл підготовки фахових правників, з огляду надійного захисту персональних даних реєстрів, які використовуються під час документообігу та процесу діяльності електронного суду.

Наверх

background