Шановні відвідувачі сайту, щиро вітаю Вас на цих сторінках і прошу звернути увагу на наступне. Навчально-наукова лабораторія правового регулювання судноплавства та захисту вантажів створена на базі державних закладів - Одеського національного морського університету, Одеського державного університету внутрішніх справ та Науково-дослідного інституту (НДІ) правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук ( НАПрН) України.

Лабораторія створена за ініціативи ректорів Одеського національного морського університету та Одеського державного університету внутрішніх справ і підтримується ними з метою подальшої науково-практичної спеціалізації цих ВУЗів. Оскільки у проєкті приймає участь також НДІ – один із структурних підрозділів Національної академії правових наук України - це надає Лабораторії наукової вагомості та практичної значимості її досліджень. Адже річні плани роботи та звіти про їх виконання Лабораторією затверджуються на високому рівні – Вченими Радами зазначених державних установ та у суворій відповідності до вимог нормативних документів НАПрН України.

Штат Лабораторії складає сім посад. Це її завідувач, лаборант, по дві посади провідних наукових спіробітників належать ОНМУ та ОДУВС, ще одна така ж посада є у НДІ.

Міждисциплінарний предмет досліджень Лабораторії відкриває широкі можливості для студентів, практиків і науковців, котрі цікавляться питаннями правознавства, економіки, водного транспорту, тобто тих, хто бажає долучитися до розв'язанн правових проблем судноплавства та захисту вантажів.

Офіс Лабораторії знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Мечнікова 34, де також розміщені спеціалізована бібліотека іноземної літератури імені професора К. Отте, банки даних законодавства і судової практики, а також українське представництво Німецького конгресу профілактики.

Запрошую до співробітнцтва з Лабораторією для спільного виконання договорів, котрі Лабораторія укладає із зацікавленими особами.
Г.Г. Мошак,
професор

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 95 470 7222

Наверх

background