Оголошується набір студентів ОНМУ на частковий курс навчання у Latvian Maritime Academy (Латвія) за програмою Erasmus + KA107.

    Запрошуються:
  • 2 студенти-бакалаври ОНМУ;
  • 5 місяців навчання;
  • знання іноземних мов: англійська –B1;

Інформація про курс знаходиться на сайті. Кінцевий строк подачі до ВМЗ на період осіннього семестру – 24 травня 2019 р.

За більш детальною інформацією звертатись до ВМЗ 219 ауд. лабораторного корпусу (+380633681224, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

IAMU (Міжнародна асоціація морських університетів) оголошує конкурс проектів організаційного розвитку.

Кінцевий термін подачі проектних заявок - 31 січня 2019 року (Детальніше).

Інструкція з написання проектів

IAMU Tasmanian Statement

Application form

За більш детальною інформацією звертатись до ВМЗ 219 ауд. лабораторного корпусу ( +380633681224, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Відповідно до чинної Програми співробітництва між Україною та Словацькою республікою в галузі освіти на 2005-2008 роки словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Термін подачі заявок до 23 березня 2018 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті.

Німецький Федеральний Фонд Охорони Навколишнього Середовища у 2018 році оголошує стипендію на фахову практику у Німеччині. Стипендія передбачена для випускників ВУЗ-ів, молодих дипломованих спеціалістів, аспірантів, які займаються дослідженнями та охороною навколишнього середовища і природи, охороною пам’яток. Термін фахової практики становить 6-12 місяців.

Строк подання заявки: 10 березня 2018 р.

Оголошення доступне: https://www.dbu.de/stipendien_international.

Також інформація доступна в додатках:
1;
2;
3.

Міжнародний форум молодих науковців має на меті зібрати видатних науковців у місті Ухань, щоб сприяти обміну досвідом молодими вченими та співпраці між різними галузями досліджень та активно впроваджувати стратегію побудови світових першокласних дисциплін та університетів. Організатором форуму виступає Уханський технологічний університет.

Кінцевий строк подачі онлайн - заявки 1 березня 2018 р.

Всі витрати на участь в форумі компенсовуються організаторами.

Детальніше

Сторінка 1 із 6

Наверх

background