Одеський національний морський університет зі славетною історією у 90 років запрошує на ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ всіх тих, чиї голоси наповнювали життям університетський коридор, стіни та аудиторії. Всіх тих, хто є випускником Одеського інституту інженерів водного транспорту; Одеського інституту інженерів морського флоту; Одеського державного морського університету; Одеського національного морського університету.
Незважаючи на триваючий карантин, раді будемо побачити знайомі обличчя в форматі відео конференції Zoom, яка відбудеться 20 ЧЕРВНЯ, о 19:00 за київським часом.
Для участі просимо заповнити форму.
Після заповнення форми на Вашу пошту 17-18 червня будуть відправлені посилання на конференцію, логін і пароль для входу в Zoom.