Сектор підвищення кваліфікації та перепідготовки (раніше – Центр підвищення кваліфікації / до 1998 року; Факультет післядипломної освіти та підвищення кваліфікації / до 2009 року; Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації / до 2016 року) надає освітні послуги слухачам курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців за всіма ліцензованими в університеті напрямами, спеціальностями та окремими навчальними програмами.

За час існування в ОНМУ системи післядипломної освіти дипломи про перепідготовку спеціалістів та свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали понад 5000 слухачів.

Навчальний процес у Секторі підвищення кваліфікації та перепідготовки здійснюють висококваліфіковані викладачі університету та провідні фахівці профільних вітчизняних і зарубіжних підприємств, установ, компаній (насамперед, організацій морської галузі).

УВАГА! ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОСТІЙНИЙ НАБІР НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Якщо Вас зацікавить той чи інший курс, зазначений у нашому списку навчальних курсів, будь ласка:

  • звертайтесь за адресою та телефонами (що вказані нижче) 
  • або зробіть електронну заявку на обраний курс і співробітники Центру освітніх послуг обов’язково поспілкуються з Вами та нададуть всю необхідну інформацію.

Співробітники Сектору підвищення кваліфікації та перепідготовки:

Клінаєв Юрій Васильович – провідний спеціаліст (підвищення кваліфікації)

Лавренчук Олена Михайлівна – спеціаліст 1 категорії (методист).

Графік роботи Сектору підвищення кваліфікації та перепідготовки:

понеділок - п'ятниця: з 8-30 до 16-00

технічна перерва: з 12-00 до 13-00.

Контакти Сектору підвищення кваліфікації та перепідготовки:

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 217 лаб. корп., ОНМУ.

Телефон/факс: +38 (048) 732-22-47; +38 (048) 728-13-47; +38 (048); 732-23-46

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наверх

background