У Навчально-науковому інституті морського флоту проводиться підготовка майбутніх офіцерів флоту, які по закінченню отримують необхідні компетентності судноводіїв, судномеханіків та електромеханіків. Підготовка бакалаврів та магістрів проводиться за денною та заочною формами навчання за спеціальностями:
271 «Морський та внутрішній водний транспорт», спеціалізація 271.01 Навігація і управління морськими суднами – ОП "Судноводіння", ОП "Безпека судноплавства",
спеціалізація 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами – ОП "Експлуатація суднових енергетичних установок",
спеціалізація 271.03 Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики – ОП "Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики ";
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка – ОП "Суднові автоматизовані електроенергетичні та електромеханічні системи і комплекси",
142 Енергетичне машинобудування – ОП "Суднові енергетичні установки (проєктування, виробництво, ремонт і експлуатація)".
Випускники мають можливість працювати на посадах командного складу на всіх типах суден морського та внутрішнього водного транспорту. Знання та навички, отримані під час навчання, допоможуть їм керувати будь-якими сучасними судновими системами і комплексами по всьому світу. Перед випускниками відкриваються широкі можливості у працевлаштуванні та подальшому професійному зростанні в провідних судноплавних компаніях. Підготовка фахівців здійснюється із застосуванням сучасних форм і методів навчання.
Під час навчання студенти проходять технологічну та плавальну практику на суднах торгового і пасажирського флоту, отримують можливість отримати робочі дипломи вахтових офіцерів. До викладання освітніх компонентів циклу професійної підготовки освітньої програми залучаються професіонали-практики, які мають відповідну кваліфікацію та займали (займають) посади осіб командного складу суден морського та внутрішнього водного транспорту.
Забезпечення викладання освітніх компонентів, що передбачають набуття практичної підготовки на симуляторах машинного відділення (тренажерах), здійснюється науково-педагогічними працівниками, які мають професійну кваліфікацію згідно вимог Міжнародної Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками, що підтверджується наявністю відповідних дипломів та (або) сертифікатів.
Інститут має розвинену практичну і матеріально-технічну базу, де здійснюється закріплення отриманих під час навчання знань і умінь, і практичних навичок.

Директор ННІМФ

Шамов
Олексій Володимирович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Заступник директора ННІМФ

Логінов
Олег Володимирович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Заступник директора ННІМФ,
відповідальний за організацію навчального процесу,
Кирнац
Владислав Іванович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Заступник директора ННІМФ,
відповідальний за професійну атестацію моряків,
Булгаков
Микола Петрович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Режим роботи дирекції ННІМФ

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти дирекції ННІМФ

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 134 стар. корп., ОНМУ.

тел .: + 38 (048) 728-31-27

Наверх

background