Вітаємо команду Одеського національного морського університету за 2 місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямком підготовки «Транспортні технології» зі спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті», який 11-14 квітня 2017 р. проходив у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна.

Одеський національний морський університет був представлений командою у складі наступних студентів:

  • УДОВИЦЯ Оксана Олегівна (керівник: проф. каф. «Експлуатація морських портів» Решетков Д.М.);
  • ТРІСКАЧ Світлана Сергіївна (керівник: ас. каф. «Експлуатація морських портів» Перепічко М.Є.);
  • ВОЛКОВА Марина Зіновіївна (керівник: ст. викл. каф. «Морські перевезення» Дрожжин О.Л.).

Дніпро прийняв студентські команди із Луцька, Тернополя, Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Сєверодонецька та Маріуполя! 49 студентів з 14 ВНЗ України змагались за перемогу в трьох турах:

  1. Вирішення задач.
  2. Конкурс інноваційних проектів «Транспорт майбутнього».
  3. Комп’ютерне тестування.

Нашу команду супроводжувала і підтримувала Перепічко Майя Євгенівна - асистент кафедри «Експлуатація морських портів».

Вітаємо команду Одеського національного морського університету за 2 місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні системи», який проходив у Харківській національній академії міського господарства ім. О.М. Бекетова з 19 по 21 квітня 2017 р.

Детальніше...

Оголошується конкурс курсових проектів на тему: «Обгрунтування календарного плану роботи групи суден» з дисципліни «Управління роботою флоту» пам'яті к.т.н., доц. Мироненко Анатолія Федоровича 26 травня 2016 року в 13.00, ауд. 313 Л.К.

Ініціатор проведення конкурсу і засновник преміального фонду:
Громадська організація «Водники ОНМУ» в особі заступника директора ДП «УкрНДІМФ», к.т.н., доцента Яценка Олександра Володимировича.
Організатор конкурсу: кафедра «Морські перевезення» ОНМУ
Науковий керівник конкурсу - Шибаєв О. Г., д.т.н., проф., зав. кафедрою «Морські перевезення» ОНМУ
Члени журі:
ст. викл. каф. «МП» Чайковський І. В.
ст. викл. каф. «МП» Тіхоніна І. І.
ас. каф. «МП» Дрожжин О. Л.
ас. каф. «МП» Кравченко А. А.

Викладачі та студенти ФТТС вітають нашу команду "Что-то в этом ест" (Алла Шахова, Анастасія Софіч, Вікторія Шумилова, Вікторія Єсіна, Анна Джіджавадзе) з перемогою (1-е місце) в грі "Union ring".

Union ring - це інтелектуальний баттл, організований Профспілкою працівників морського транспорту України.

В грі взяли участь студенти з усіх морських ВНЗ і коледжів Одеси, а також з Херсона і Іллічівська.

Ми щиро пишаємося тим, що кращі студенти нашого факультету в черговий раз довели своє лідерство за стінами Водного!

4 грудня 2015 року в місті Варна відбулася заключна конференція проекту SETRACON, який фінансується програмою Басейн Чорного моря 2007-2013. Перший етап заходу проходив в конференц-залі порту Варна, де представники партнерів проекту виступили із доповідями про сучасний рівень розвитку контейнерних перевезень, обговорили важливість забезпечення безпеки обробки контейнерних вантажів у портах країн-учасниць. Учасники проекту презентували також результати сумісної роботи на веб-додатком з моніторингу та забезпечення безпеки контейнерів. Другий етап конференції був проведений в порту Варна-Захід, де представники головного партнера - Олександрійський Технологічний Інститут м. Салоніки – тестували пілотний проект веб-додаток для відстеження та безпеки контейнерів. Тестування було успішним, оскільки усі функціональні можливості програми і встановлені на контейнери спеціалізовані датчики працювати ефективно і продемонстрували можливості його позитивного застосування в майбутньому.

Детальніше.

Інформаційний бюлетень.

Сторінка 1 із 3

Наверх

background