Міжнародна асоціація морських університетів (IAMU: ai-ei-em-ju :) - це глобальна мережа провідних морських університетів (65), а також фонд The Nippon Foundation, що надають морську освіту і навчання моряків для світової судноплавної індустрії.

  Всі члени IAMU поділяють розуміння:
 • що глобалізація швидко прогресує на арені міжнародного судноплавства;
 • що безпека, охорона і захист навколишнього середовища є ключовими питаннями для морського сектора; а також
 • що передача морських навичок і знань наступним поколінням повинна здійснюватися в глобальному масштабі.
  Всі члени IAMU також визнають важливість морської освіти і навчання і відмічають, що:
 • індустрія судноплавства - це сфера послуг, в якій людські ресурси яв-ляють критичним елементом;
 • забезпечити і зберегти висококваліфіковані людські ресурси в морській галузі можливо лише за допомогою ефективного освіти і навчення; а також
 • Ефективне освіту і підготовка в морському секторі ґрунтуються на науковій і академічної суворості і розвитку чіткого зв'язку між практичними навичками, методами управління і увагою до якості.

Дослідницькі проекти

Система дослідницьких проектів IAMU була впроваджена завдяки автономній міжнародній координації університетів-членів IAMU з 2010 фінансового року під керівництвом Комітету з навчальних питань.

Система дослідницьких проектів була оновлена на 1 квітня 2018 року шляхом запуску нової системи дослідницьких проектів з метою підтримки діяльності IAMU шляхом передачі морських знань та навичок наступним поколінням серед університетів-членів IAMU. Для досягнення цих цілей система дослідницьких проектів IAMU розділена на дві основи: одну для всіх викладачів та іншу лише для молодих викладачів.

Система суддів

Починаючи з 2010 фінансового року, IAMU запустив систему дослідницьких проектів (за підтримки Фонду Nippon), щоб досягти подальшого прогресу у розвитку потенціалу серед університетів-членів IAMU. Відповідно, система оцінки дослідницьких проектів IAMU, включаючи оцінку науково-дослідних пропозицій, витрат та відбору суддів, обговорювалася на засіданнях Міжнародної виконавчої ради з 2016 фінансового року.

Система налічує понад 150 суддів.

  Кожен арбітр для оцінки наукових пропозицій або підсумкових звітів повинен:
 • бути старшим науковим співробітником або дослідником на початку кар'єри *, призначеним Президентом / представником університету-члена, до якого належить суддя; та
 • мати запис щонайменше трьох (3) міжнародних наукових публікацій (редакційні внески також є кращими).
  * Дослідником, який розпочав кар'єру, вважається той, хто:
 • отримав ступінь доктора наук протягом попередніх 10 років;
 • має публікацій у журнаі (з перевагою перед міжнародними публікаціями); та
 • штатна академічна посада з викладацькою та науковою діяльністю.
Наверх

background