Сучасні технології в фотомистецтві дозволяють нам не тільки залишати в пам'яті яскраві події, а й дають можливість більш детально вивчити її різні аспекти. У кожному з нас фотографія відкриває художника, допомагає в спілкуванні і вираженні емоцій. Мовою фотографії можливо розповісти історію, вивчити різні технологічні процеси, наголосити на головному або зосередити увагу на деталях.

Про фотографію можливо говорити багато, адже це: реклама, презентації, пам'ять, вираження почуттів, втілення творчих задумів і багато багато іншого. Ініціатором створення нашого клубу «PHOTOEKS», а в подальшому і фотостудії при фотоклубі є кафедра «Експлуатація портів і технологія вантажних робіт» (ЕПіТВР) навчально-наукового інституту морського бізнесу ОНМУ.

Під час проведення однієї з екскурсій в Одеський морський порт, організованої кафедрою «ЕПіТВР» було зроблено багато цікавих кадрів. Саме в цей сонячний день зародилася ідея організації фотоклубу «PHOTOEKS». Краса пейзажу, прекрасний настрій надихнули на реалізацію цієї ідеї. Кращі роботи були подаровані Адміністрації портів України. Прес-службою АМПУ було відзначено, що: «... студенти експлуатаційники перетворили похід на маяк в форму гумористичного навчального семінару, довівши дослідним шляхом і за допомогою дидактичного матеріалу, що «всі дороги ведуть в порт».

Надалі співробітниками кафедри «ЕПіТВР» був зібраний цілий архів з фотографій за результатами проведення різних заходів. Звернувши свою увагу на явний інтерес студентів до фотомистецтва, на кафедрі було прийнято рішення створити фотоклуб «PHOTOEKS» (протокол № 8 від 19.10.15 р), керівником якого була призначена асистент кафедри «ЕПіТВР» Русанова С.С.

Фотороботи асистента кафедри «ЕПіТВР» Русанової С.С. і студентів Невзорова Юрія, Ігнатьевой Олександри, а також інших студентів були схвалені професіоналом в цьому питанні Азар`євим О.М. і приймали участь у фотовиставці ОНМУ.

Ініціативу щодо створення фотоклубу із задоволенням підтримав Центр позанавчальної діяльності (ЦПД) університету і запропонував організувати фотостудію. Результатом такої взаємодії стала чергова фотовиставка нашого улюбленого Водного. Керівником фотостудії ЦПД затверджена Світлана Русанова.

Фотостудія при університеті відкриває свої двері по вівторках і четвергах з 14.00 - 15.30, каб. № 408 старого корпусу.

    Особливу подяку висловлюємо всім, хто брав активну участь і допомагав у створенні наших фотопроектів:
  • співробітникам університету: Герасимову І.В., Азар`єву О.М., Вітюку М.В.
  • випускникам: Невзорову Юрію і Ігнатьєвій Олександрі.
  • допомогу в технічному оснащенні фотостудії надала Нечитайло Вікторія зі своєю командою (керівник фотопорталу Likebb.com).
  • учасникам фотовиставки Водний - 2017: фотографам: Дарині Демір, Вікторії Емерсон і Ігорю Колосову, а також студентам ОНМУ ННІМБ Василенко Олександру (1 к.3гр.), Марії Пивоваровій (2 к.6 гр.) і Василевській Олені (1 к.4 гр.).
  • відділу по ремонту ОНМУ: Войнаровському Олександру, Косьянову Сергію.
Наверх

background