В рамках Ініціативи "Єднання" ("Twinning initiative"), започаткованого британською консалтинговою компанією у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group за підтримки організації "Університети Британії" Linda Hall Library надає ОНМУ доступ до своїх ресурсів.

The Linda Hall Library — незалежна бібліотека, заснована в 1946 році і розташована в Канзас-Сіті (США). Бібліотека володіє двома основними колекціями: колекцією Історія науки, зосереджена на науці, техніці та інженерних дисциплінах, з документами, датованими серединою п’ятнадцятого століття до теперішнього часу (у тому числі в оцифрованих форматах), та загальною колекцією в сферах, таких як астрономія, астрофізика, фізика, математика, науки про життя, усі види техніки та різні технології. Ці матеріали зібрані 82 мовами, у тому числі українською.

Також Бібліотека пропонує одну віртуальну стипендію у своєму наступному циклі подачі заявок (осінь 2022 року) для українського вченого.

Усі матеріали Лінди Холл, які є загальнодоступними, доступні через онлайн-каталог бібліотеки, доступ до якого можна отримати на веб-сайті

Гід на YouTube

Наверх

background