Шановні вступники

Кожен із Вас зараз стоїть перед вибором - куди вступити навчатися, з якою професією пов'язати своє майбутнє. Це дуже відповідальний вибір. Саме тому прийняття рішення має бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, і майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід. Наведемо ряд аргументів на користь вступу до ОНМУ, які допоможуть Вам зробити вибір.

Перший аргумент на користь вибору нашого Університету. Зрозуміло, складно передбачити майбутній розвиток економіки і затребуваність тієї чи іншої професії на кілька років уперед. Але одне можна сказати з упевненістю: незалежно від розвитку тих чи інших галузей виробництва, завжди збережеться актуальність фахівців у галузі транспортного інжинірингу та сервісу. Статистика підтверджує, що ця сфера людської діяльності є однією з найбільш благополучних і стабільних.

Другим аргументом є те, що діяльність ОНМУ спрямована, насамперед, на задоволення потреб людей, суспільства і держави в гармонійному розвитку особистості на основі якісної спеціальної освіти, формування глибокої культури і вільного мислення, а також на збереження і розвиток кадрового потенціалу транспортної галузі.

Третій аргумент для вибору ОНМУ. Вартість контрактного навчання в ОНМУ одна з найбільш конкурентоспроможних у Одесі, яка до того ж не підвищується після підписання контракту, що свідчить про нашу стабільність

Четвертим аргументом є давня історія і багаті традиції, унікальні спеціальності та висока якість освіти, що дозволяють говорити про винятковість нашого Університету.

П'ятим аргументом на користь вибору ОНМУ служить місце розташування нашого університету, відмінний стан навчальних корпусів, їх компактне розташування, зв'язок всіх будівель закритими переходами (нашим студентам не потрібно переїжджати з пари на пару на громадському транспорті).

Можна навести й інші аргументи, але не будемо віднімати Ваш час.

Ми раді кожному з Вас, наших майбутніх студентів. І ми впевнені, що незабаром зустрінемося з Вами в аудиторіях нашого Університету!

Чекаємо на Вас, друзі!

Пам'ятка вступнику

Вітаємо Вас та щиро дякуємо за Вашу увагу до нашого Університету – старішого та найбільш досвідного навчального закладу України по підготовці фахівців обслуговування морської та річної транспортної галузі. Сподіваємось, що ця Пам’ятка допоможе Вам правильно підготувати необхідні документи до вступу в ОНМУ, зорієнтуватись у термінах вступної кампанії та надасть інформацію щодо спеціальностей навчання в ОНМУ.

До Одеського національного морського університету приймаються громадяни України, іноземці, та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, мають відповідний освітній рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

  Підготовка фахівців з усіх спеціальностей проводиться як з відривом, так і без відриву від виробництва. Фінансування підготовки фахівців здійснюється:
 • за рахунок коштів державного бюджету України - за державним замовленням;
 • за рахунок коштів юридичних або фізичних осіб;

Прийом до ОНМУ на всі спеціальності підготовки бакалавра здійснюється за конкурсом. Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів, помножені на вагові коефіцієнти та середнього балу документа (додатка до атестата) про повну загальну середню освіту (за шкалою оцінювання від 100 до 200 балів), помножений на ваговий коефіцієнт. До конкурсного балу додатково додаються бали за особливі успіхи. Особам з числа професійно-орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили підготовчі курси Центру освітніх послуг ОНМУ, для навчання на інженерно-технічних спеціальностях додається 5% від конкурсного бала за результатами позитивної підсумкової атестації та право на першочерговий вступ.

Вступник допускається до участі у конкурсному відборі, якщо кількість балів сертифікату УЦОЯО складає 100 балів (140 балів для спеціальності «081 Право») та вище з конкурсних предметів. Вступники подають сертифікати ЗНО, видані у 2018, 2019, 2020, 2021 роках окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, які приймаються лише з сертифікатів ЗНО 2019, 2020 та 2021 р.

Під час подання вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність заяви по відношенню до інших поданих ним заяв, при цьому «1» позначає найвищу пріоритетність. У заяві вступник зазначає пріоритетність зарахування за обраною спеціальністю. Пріоритетність, визначена вступником в заяві не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Вступник, який за результатами конкурсного відбору рекомендований до зарахування на навчання за відповідним пріоритетом, на місце державного замовлення у встановлений строк зобов’язаний подати оригінали документів.

Шановний друже! Переконливо просимо Вас також уважно ознайомитися з Правилами прийому до ОНМУ, які можна завантажити з сайту нашого Університету.

  Перелік необхідних документів:

  Для вступу на ступень вищої освіти «Бакалавр» на основі ПЗСО (після школи):

 • 3 копії документу, що посвідчує особу/ (ID -картка та витяг)
 • 3 копії ідентифікаційного коду
 • 4 фото 3х4
 • атестат та додаток до атестату
 • сертифікат та результати ЗНО або МНТ
 • 2 копії військово-облікового документу(посвідчення про приписку)
  • Копії документів завіряються за оригіналом Приймальною комісією.

   Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), оригінали документа про освітній рівень та додатка до нього, оригінали сертифікатів, військовий квиток або посвідчення про приписку для юнаків, вступник пред’являє особисто. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

   Інші документи подаються вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені чинним законодавством України.

   Зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснюється за наказом ректора після закінчення зарахування на місця держзамовлення.

   

Склад Приймальної комісії

 • проф. Руденко С.В. – голова Приймальної комісії;
 • проф. Шумило О.М. – заступник голови Приймальної комісії;
 • доц. Герасимов І.В. – відповідальний секретар Приймальної комісії;
 • доц. Кукшинова О.О. – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії;
 • доц. Булгаков М.П. – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії;
 • ст.викл. Холденко В.І. – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії;
 • доц. Россомаха О.А.– начальник навчально-методичного відділу;
 • доц. Гловацька С.М. – декан по роботі з іноземними студентами;
 • доц. Щербина О.В. – начальник відділу аспірантури;
 • доц. Павлова Н.Л. – в.о. директора ННІМБ;
 • доц. Іванов А.М. – в.о. директора ННІ ІТІП;
 • доц. Каніфольський О.О. – в.о. директора ННМІТІ;
 • доц. Шамов О.В. – в.о. директор ННІМФ;
 • проф. Михайлуца М.І. – директор ННМГІ;
 • Казмирчук Н.В. – уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв;
 • Слободянюк І.В. – голова первинної профспілкової організації організації ОНМУ;
 • доц. Яременко В.А. – голова первинної профспілкової організації ПРМТУ працівників ОНМУ;
 • Архірєєва Я.С. – голова студентського самоврядування ОНМУ.

Графік роботи приймальної комісії:

щоденно з 9-00 до 16-00, технічна перерва з 12-00 до 13-00

вихідні: субота, неділя.

Прийом громадян здійснюється в робочі дні з 9-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-00.

Під час приймальної компанії приймальна комісія працює щоденно з 9.00 до 17-00

Контакти приймальної комісії:

адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: +38(068)969-86-82, +38(093)478-75-72

Телеграм-канал Приймальної комісії

Форма зворотного зв'язку

   

Наверх

background