Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам бакалаврату денного відділення ВНЗ з Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Республіки Киргизія, Молдови, Російської Федерації, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану навчатися протягом одного академічного року в університетах, дворічних чи чотирирічних коледжах США. У програмі можуть брати участь студенти 1, 2, 3 і 4-го * курсу (* обов'язкова умова - після повернення з програми у студентів повинен залишатися як мінімум один семестр до отримання диплому про вищу освіту). Учасники відбираються шляхом відкритого конкурсу.

Детальніше...

Програма імені Фулбрайта в Україні пропонує наступні можливості для громадян України:
Fulbright Scholar Program надає можливості проведення наукового дослідження в американських університетах терміном від 4 до 9 місяців.
Fulbright Graduate Student Program надає стипендії студентам на 1 - або 2-річні академічні програми з отримання ступеня магістра наук або мистецтв в американських університетах.
Fulbright Faculty Development Program надає можливості вченим і фахівцям проводити наукові дослідження, брати участь у процесі та розробці навчальних планів.
International Fulbright Science and Technology Award надає фінансування студентам з усього світу для навчання у провідних університетах США для досягнення ступеня PHD.
Fulbright Scholar in Residence Program дає можливість запросити вчених і фахівців з-за кордону для читання лекцій в американських коледжах та університетах протягом одного семестру або одного академічного року.
Fulbright New Century Scholars Program налагоджує нові зв'язки між науковцями та фахівцями з різних країн світу, які працюватимуть разом для вирішення питань та проблем, які особливо важливі для людства. Вчені з усього світу мають можливість працювати індивідуально і в групах для вирішення важливих питань у міжнародному контексті.
The Kennan Institute at the Woodrow Wilson International Center for Scholars Разом з Програмою Фулбрайта надають грант для проведення досліджень в галузі гуманітарних та соціальних досліджень, які здійснюватимуться в Центрі міжнародних наукових обмінів імені Вудро Вільсона у Вашингтоні, округ Колумбія.
Програми запрошення американських вчених:
US Fulbright Scholar Program. Українські освітні установи можуть запросити американських фахівців різних галузей знань для читання лекцій студентам протягом одного або двох семестрів.
US Fulbright Specialist Program Українські науково-дослідні та освітні установи можуть залучити американських фахівців до розробки освітніх програм та навчальних курсів, планування навчальних програм. Програма передбачає фінансування запрошеного фахівця протягом від двох до шести тижнів.

Детальніше...

Надає стипендії жінкам з різних країн світу для навчання або проведення досліджень у вищих навчальних закладах та установах США. Заснована в 1917 р., Має близько 1000 відділень, налагоджено співпрацю з 500 вищими навчальними закладами світу. Щорічно понад 200 жінок з різних країн отримують гранти та стипендії асоціації.

Детальніше...

IBM надає стипендії талановитим аспірантам з різних країн світу, які працюють над розвитком, розробкою і створенням інформаційних технологій в наукових дисциплінах і галузях знань (фундаментальних для розвитку інновацій), як комп'ютерні науки та інженерія, математичні науки, електро- і машинобудування, хімія, матеріалознавство, фізика і економіка.

Детальніше...

Центр щорічно надає стипендії молодим науковцям з різних країн світу для читання лекцій і проведення досліджень в Університеті Маямі (галузь досліджень - довільна (проте, щорічно змінюється).

Детальніше...

Наверх

background