GRIFFITH UNIVERSITY
Цілі: стипендії дипломованим ученим на проведення досліджень (близько 20).
Дисципліни: бізнес і торгівля, освіта, здоров'я, охорона навколишнього середовища, мови і міжнародні відносини, закон і правосуддя, туризм і дозвілля, гуманітарні науки, музика і мистецтво.
Доступні: в названому університеті.
Надаються: представникам будь-якої країни зі ступенями, присвоєними одним з визнаних навчальних закладів.
Соціальний пакет: магістрам - 24 місяці, докторам наук - 36 місяців з можливістю продовження ще на 6 місяців за особливих обставин. Допомога на життя, пристрій на новому місці і підготовку дисертації, часткова компенсація транспортних витрат.
Заявки: направляти до 31 жовтня (Postgraduate Studies Officer).
Адреса: Nathan, Brisbane Queensland 4111.

Детальніше...

UNIVERSITY OF SYDNEY
Цілі: стипендії, премії та дотації для студентів і дипломованих фахівців, які продовжують навчання (аспірантів), стипендії призначаються щорічно. Кількість стипендій варіюється.
Дисципліни: без обмежень.
Надаються: кандидатам будь-якої національності, які відповідають вимогам STET, що демонструє гарне знання англійської: по тесту 1ELTS - 6,5 балів, по TOEFL - 575. Тест на письмову англійську - мінімум 4,5 балів. Для навчання за деякими програмами цей бал може бути вищим.
Соціальний пакет: змінюється залежно від обставин і програми навчання.
Заявки: за детальною інформацією звертатися в International Education Office.
Адреса: АМА Building, K07, Sydney, New South Wales, 2006.

Детальніше...

UNIVERSITY OF NEW ENGLAND
Цілі: а) - аспірантські стипендії на наукові дослідження Університету Нової Англії (8), б) - Фонд Кіта і Дороги Макей, що допомагає студентам покривати транспортні витрати.
Дисципліни: всі галузі науки, дослідження, спрямовані на отримання магістерського або докторського ступеня.
Доступні: а) - в названому університеті, б) у науково-дослідних установах, в зарубіжних інститутах, авторитет яких визнається Університетом Нової Англії. Надаються: представникам будь-якої країни, кандидати повинні мати глибокі знання англійської мови, повинні представити власний план витрачання грошових коштів, приблизно відповідних розміру стипендії.
Соціальний пакет: а) - надається на 2 роки для підготовлюваних до магістерського ступеня і на 3 роки - для докторантів з можливістю продовження до 6 місяців, б) - до 3 років.
Заявки: направляти: а) - до 31 жовтня, б) до 31 січня чиновнику-адміністратору (Administrative Officer, Research Grants and Scholarships).
Адреса: Armidale, New South Wales, 2351.

Детальніше...

UNIVERSITY OF MELBOURNE
Цілі: аспірантські стипендії (30 щорічних стипендій іноземним студентам).
Дисципліни: всі основні області.
Надаються: претендентам зі ступенем бакалавра (закінчили з високими показниками вищий навчальний заклад з терміном навчання не менше 4 років), які мають намір пройти дослідницьку програму підготовки для захисту магістерської або докторського ступеня, добре знання англійської обов'язково (по тесту TOEFL -580 балів, або IELTS - 6,5 балів).
Соціальний пакет: 13156 доларів на рік виплачується протягом максимум 2-х років для аспірантів та 3-х з половиною років для докторантів.
Заявки: до 31 жовтня ген. менеджеру (General Manager, Graduate Studies).
Адреса: Parkville Victoria 30521.

Детальніше...

DEAKIN UNIVERSITY
Цілі: аспірантські стипендії (тільки на дослідження). Дисципліни: будь-яка область з пропонованих на обраному факультеті в Університеті.
Надаються: іноземним студентам, що задовольняє прийомним вимогам, кандидати на здобуття ступеня магістра або доктора наук повинні довести університетському Комітету з досліджень, що вони здатні проводити дослідження на рівні, відповідному вищою наукового ступеня.
Заявки: направляти до 16 жовтня.
Соціальний пакет: дорівнює річній платі за навчання.
Адреса: Geelong Victoria, ACT 3217.

Детальніше...

Наверх

background