IUCRISKMAN
Joint Operational Programme “BLACK SEA BASIN 2007-2013”
Contract: 2.2.1.73194.264 MIS-ETC 1459 “Creation of Interuniversity centre for risk management and assessment for prevention of ecological and technological risks in the Black Sea”

17 вересня 2013 в Одеському національному морському університеті стартував міжнародний проект 2.2.1.73194.264 «Створення міжуніверситетського центру з оцінки та управління екологічними і технологічними ризиками на Чорному морі»(IUCRISKMAN) рамках Спільної Операційної програми «Басейн Чорного моря 2007 - 2013»

Партнери - учасники

Координатор: Університет «Проф. д-р Ассен Златаров », г. Бургас, Болгария.

Партнер 1 Морський університет Константа, Румунія.
Партнер 2: Одеський національний морський університет, Україна.
Партнер 3: Інститут Чорного моря, м. Бургас, Болгарія.

Завдання проекту

Розвиток співробітництва для посилення і більш стійкого економічного і соціального розвитку регіонів Чорноморського басейну.

Цілі проекту

1. Налагодження співпраці за рішенням загальних проблем в галузі охорони навколишнього середовища, освітнього та наукового співробітництва в галузі моніторингу, контролю та захисту Чорного моря;
2. Розробка міждисциплінарних моделей і спільних дій в галузі освіти, наукових досліджень, інновацій, підвищення обізнаності та наукового партнерства в галузі оцінки технологічних та екологічних ризиків, управління профілактичними заходами та сталого розвитку.
3. Створення міжуніверситетського центру з оцінки та управління екологічними і технологічними ризиками в басейні Чорного моря.
4. Створення післядипломної програми підготовки для отримання професійної кваліфікації за оцінкою, управління та попередження екологічних та технологічних ризиків.
5. Розвиток діяльності з екологічного моніторингу та сталого розвитку в басейні Чорного моря.

Тривалість проекту - 24 місяця.

Координатор проекту (Асистент України) - проф. Руденко С.В.

В рамках міжнародного проекту 2.2.1.73194.264 «Створення міжуніверситетського центру з оцінки та управління екологічними і технологічними ризиками на Чорному морі» (IUCRISKMAN), де Одеський національний морський університет виступає партнером 07-10.11.13р. відбулася перша робоча зустріч в університеті ім. проф. д-р Асен Златаров (м Бургас, Болгарія). Під час робочої зустрічі обговорювалися питання реалізації проекту, створення робочих груп та звітності, затвердження робочої програми.

Наверх

background