Історична дорога кафедр факультету, існуючих в даний час, "Економіка і управління» бере свій початок в далекому 1930 році, коли в Одеському інституті водного транспорту (ОИВТ) була організована кафедра соціально-політичних дисциплін, викладачі якої проводили заняття з економіки підприємств морського транспорту.

У 1993 році з кафедри «Економічна теорія і господарський механізм управління» була виділена кафедра «Менеджмент, маркетинг і економіка водного транспорту». Завідувачем цієї нової кафедри був призначений д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України В.І. Чекаловец.

Розвиток ринкових відносин в економіці України, зростаючий попит на фахівців в галузі управління та економіки на морському транспорті привели до значного зростання обсягу існуючих дисциплін і зміни змісту дисциплін, що викладаються на кафедрах факультету «Економіка і управління», а також до необхідності розробки нових курсів. У зв'язку з цим, в грудні 2000 року керівництвом УНІВЕРСИТЕТУ і факультету було Прийнято Рішення про створення на факультеті Нової кафедри «Менеджмент і маркетинг», основу ЯКІЙ склали Провідні Викладачі та молоді фахівці трьох кафедр: "МЕНЕДЖМЕНТ, МАРКЕТИНГ і економіка водного транспорту», ​​«Облік , фінанси і аудит "," Економічна теорія і кібернетика ". У 2012 кафедра була перейменована в кафедру «Менеджмент і маркетинг на морському транспорті".

З лютого 2001 року кафедру очолює д.е.н., професор Михайло Якович Постан.

Провідні викладачі кафедри беруть участь у науковій атестації менеджерів, які працюють на раздлічних підприємствах морського транспорту, здійснюють опонування та рецензування кандидатських і докторських дисертацій з проблем економіки та управління, беруть участь у науково-дослідній, навчально-методичної та видавничої діяльності.

Завідуючий кафедрою Менеджмент і маркетинг

Постан 
Михайло Якович
 

професор, доктор економічних наук

 

Режим роботи кафедри Менеджмент і маркетинг

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри Менеджмент і маркетинг

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, каб. 503 лаб. корп., ОНМУ

Телефон: + 38 (048) 728-31-35

Наверх

background