У 2017 році у складі Одеського національного морського університету шляхом об’єднання факультету транспортних технологій і систем та факультету економіки і управління створено навчально-науковий інститут морського бізнесу – сучасний освітній комплекс, здатний скласти гідну конкуренцію будь-якому навчальному закладу країни.

Сучасне розуміння морського бізнесу включає побудову системи ділових відносин між усіма учасниками транспортного процесу з метою організації ефективної системи доставки вантажів і пасажирів. На міжнародному рівні підготовку фахівців з даного напрямку здійснюють такі знамениті ВНЗ, як Оксфордський університет, Лідський університет, Женевський інститут фінансів і менеджменту, Технічний університет прикладних наук Вільдау, Університет Манчестер Метрополітан.

Унікальність Інституту морського бізнесу ОНМУ підтверджується можливістю підготовки фахівців з найбільш затребуваних на сьогоднішній день спеціальностях - Транспортні технології (на морському і річковому транспорті), Туризм, Економіка, Менеджмент (ОП Логістичний менеджмент, ОП Управління проектами), Підприємництво, торгівля і біржова діяльність за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» і «Магістр» денної та заочної форми навчання. Для тих студентів, у яких після закінчення магістратури виникне бажання займатися науковою діяльністю є можливість влитися в дружній колектив молодих вчених ВНЗ та вступити до аспірантури з подальшим отриманням наукового ступеня доктора філософії.

Фундаментом якісної підготовки кадрів для морського бізнесу є науково-педагогічна еліта, яка спілкується зі студентами не тільки в межах лекційних та практичних занять, а й в рамках консультаційної роботи та позанавчальної діяльності. Студенти щорічно в період навчання проходять практику в провідних транспортних організаціях держави.

У відмінників навчання є можливість удосконалювати свої знання в зарубіжних ВНЗ. Умови такого навчання гарантуються угодами між ОНМУ і вищими навчальними закладами Європи, Азії, Північної Америки.

Крім компетентнісного підходу, Інститут морського бізнесу наповнює студентське життя різноманітними інтелектуальними конкурсами, бізнес-тренінгами, діловими іграми, майстер-класами з залученням провідних фахівців – директорів великих транспортно-експедиторських, логістичних, фінансових організацій, начальників структурних підрозділів портів, фахівців судноплавних компаній. Ділячись своїм досвідом, вони відкривають для майбутніх випускників Інституту морського бізнесу ОНМУ цікаві напрямки розвитку морської галузі та окреслюють місце кожного з них у транспортній галузі, що динамічно розвивається.

Перспективність навчання в Інституті морського бізнесу ОНМУ не викликає сумнівів.

З першого дня занять студент занурюється в атмосферу висококласного рівня викладання. Що сказати – використання передових технологій навчання, інноваційних методик піднесення навчального матеріалу дозволяють розвинути у студента здатність самостійно аналізувати інформацію, вносити пропозиції щодо поліпшення рівня функціонування транспортної системи в рамках написання магістерських робіт і виконання наукових проектів. Формування чіткості мислення і унікального властивості презентаційного відтворення отриманих знань - фактор, який відрізняє наших випускників.

З нетерпінням чекаємо Вас! Впевнені, що навчання в Інституті морського бізнесу відкриє для Вас унікальну можливість відправитися в подорож під назвою «Студентське життя Одеського національного морського університету», після закінчення якого Вам будуть відкриті двері в усі престижні транспортні компанії національного і міжнародного рівня.

Адміністрація ННІМБ

В.о. директора навчально-наукового інституту морського бізнесу
Павлова
Наталія Леонідівна

кандидат технічних наук, доцент,
віцеакадемік Академіяї технічних наук України

Заступник директора навчально-наукового інституту морського бізнесу
Решетков Дмитро Миколайович
кандидат технічних наук, професор
(каб. 310 лаб. корп.)

Відповідальні за напрямками роботи:

 • за організацію навчального процесу


  Ларіна Ірина Миколаївна,
  (каб. 309 лаб. корп.);
 • за наукову роботу та міжнародну діяльність

  Михайлова Юлія Валеріївна, кандидат економічних наук,
  доцент

  (каб. 318 лаб. корп.);
 • за навчально-виховну роботу

  Перепічко Майя Євгенівна,

  асистент

  (каб. 318 лаб. корп.).

Адміністративно-допоміжний склад інституту:

 • Ст. інспектор ДФН

  Аносова Олена Олександрівна
  Спеціальність:
  Транспортні технології
 •  

 • Ст. інспектор ЗФН

  Журбицька Оксана Адольфівна
  Спеціальності:
  Транспортні технології
  Менеджмент (ОПП «Проєктний менеджмент»)
 •  

 • Ст. інспектор ЗФН

  Бородіна Ліліанна Олександрівна
  Спеціальність:
  Транспортні технології
 • Ст. інспектор ЗФН

  Щербакова Валентина Анатоліївна
  Спеціальності:
  Економіка,
  Менеджмент,

 •  

 • Інспектор

  Матвієнко Олена Анатоліївна
  Спеціальність:
  Транспортні технології

 •  

 • Диспетчер

  Сєдова Тетяна Анатоліївна
  Спеціальність:
  Транспортні технології

 •  

 • Диспетчер

  Акімова Наталя Анатоліївна
  Спеціальності:
  Економіка,
  Менеджмент,
 •  

 • Оператор ЕОтаОМ

  Дорош Софія Сергіївна
 •  

 • Оператор ЕОтаОМ

  Чорна Карина Володимирівна
 •  

   

  Режим роботи навчально-наукового інституту морського бізнесу

  Понеділок - п'ятниця: 8.15 - 17.00

  технічна перерва: 12.15 - 13.00

  Контакти навчально-наукового інституту морського бізнесу

  Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, каб. 311-309 лаб. корпусу ОНМУ.

  Телефони: (048) 728-31-28, (048) 728-31-24.

  Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Навчально-науковий інститут морського бізнесу

  Menu
  Наверх