Кафедра «Практична психологія» одна з молодих, перспективних кафедр Одеського національного морського університету. Спеціальність «Психологія» в ОНМУ пройшла процедуру ліцензування в лютому 2017р. У період вступної компанії 2017-2018 рр. На спеціальність «Психологія» були прийняті 2 навчальні групи, 1 група заочного відділення, а так само група за скороченим курсом навчання на базі дипломів бакалавра і магістра.

Подальший розвиток спеціальності та високий рівень зацікавленості здобувачів вищої освіти дозволив значно збільшити обсяг студентів до майже 270 та відкрити магістратуру.

Специфіка навчання на спеціальності «Психологія» в ОНМУ в наданні випускникам можливості практики і подальшого працевлаштування за кількома напрямками: педагогічний (робота в навчальних закладах 1-4 рівня акредитації); медичний (робота в лікувальних установах стаціонарного і поліклінічного профілю), військовий (робота в установах силових структур, поліції, установах пенітенціарної системи, реабілітаційні центри для військовослужбовців, учасників АТО, ООС, бойових дій, біженців, тимчасово переміщених осіб та ін.), морський (робота в крюїнгах , у морських та річкових портах, у реабілітаційних центрах для моряків і членів їх сімей).

З 2017 р посаду завідуючої кафедрою займає доктор психологічних наук, проф. Шевченко Росіна Петрівна. З вересня 2022року обов’язки завідувачки кафедри практичної психології виконує доцент Чумаєва Юлія Володимирівна.

Кадровий склад кафедри «Практична психологія» включає 3 доктори наук, 9 кандидатів психологічних наук. Основними пріоритетами роботи кафедри «Практична психологія» ОНМУ є висока якість викладання дисциплін, уважне, дбайливе ставлення до здобувачів.

Освоєння практичних навичок роботи студентами спеціальності «Психологія» проходить на базі Головного управління Національної поліції в Одеській області, Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, , Одеської спеціалізованої школи № 90 І — ІІІ ступенів ім. О.С. Пушкіна з поглибленим вивченням німецької мови Одеської міської ради Одеської області, Одеського дитячого будиноку-інтернату, Медичного центру KIND, Комунальної Установи "Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 1" Одеської обласної психіатричної лікарні №2. Національна ліга психотерапії, психосоматики та медичної психології України (м.Харків), Одеського національного юридичного ліцею, Центру психологічної культури Spirit та ін.

Кафедра Практична психологія співпрацює з багатьма стейкхолдерами.

  Перелік стейкхолдерів кафедри "Практична психологія"
 1. Комунальне некомерційне підприємство «Одеська обласна психіатрична лікарня№ 2».
 2. Центр формування здорового способу життя «РеВанш».
 3. Одеська дирекція страхування.
 4. Одеський юридичний ліцей Одеської міської ради Одеської області.
 5. Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1»
 6. Одеська загальноосвітня школа №31 I-III ступенів Одеської міської ради .
 7. Медичний центр «KIND».
 8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтер Транс Лоджістікс»
 9. ДП український науково- дослідний інститут медицини транспорту міністерства охорони здоров'я України.
 10. Відділ психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Одеській області.
 11. Одеський Навчально-Виховний Комплекс №90 імО.С. Пушкіна.
 12. Національна ліга психотерапії, психосоматики та медичної психології України.
 13. Теплодарська загальноосвітня школа №1.
 14. Студія РР «Совушка».
 15. Одеський дитячий будинок-інтернат.

В.о. завідувача кафедри "Практична психологія"

Чумаєва
Юлія Володимирівна
 

канд.психол .н., старший дослідник


 

Режим роботи кафедри "Практична психологія"

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри "Практична психологія"

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. ОНМУ

Телефон: + 38 (048) .

Наверх

background