Кафедра «Практична психологія» одна з молодих, перспективних кафедр Одеського національного морського університету. Спеціальність «Психологія» в ОНМУ пройшла процедуру ліцензування в лютому 2017р. У період вступної компанії 2017-2018 рр. На спеціальність «Психологія» були прийняті 2 навчальні групи, 1 група заочного відділення, а так само група за скороченим курсом навчання на базі дипломів бакалавра і магістра.

Специфіка навчання на спеціальності «Психологія» в ОНМУ в наданні випускникам можливості практики і подальшого працевлаштування за кількома напрямками: педагогічний (робота в навчальних закладах 1-4 рівня акредитації); медичний (робота в лікувальних установах стаціонарного і поліклінічного профілю), військовий (робота в установах силових структур, поліції, установах пенітенціарної системи, реабілітаційні центри для військовослужбовців, учасників АТО, біженців, тимчасово переміщених і т.д.), морський (робота в крюингу , при порте, при реабілітаційних центрах для моряків і членів їх сімей).

З 2017 р посаду завідуючої кафедрою займає кандидат психологічних наук, доцент Шевченко Росіна Петрівна.

Кадровий склад кафедри «Практична психологія» включає 5 кандидатів психологічних наук. Основними пріоритетами роботи кафедри «Практична психологія» ОНМУ є висока якість викладання дисциплін, уважне, дбайливе ставлення до студентів.

Освоєння практичних навичок роботи студентами спеціальності «Психологія» проходить на базі Одеського театрально-художнього училища, Науково-дослідного центру Збройних Сил України «Державний океанаріум» (Військова частина А 11-13), Головного управління Національної поліції в Одеській області, Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, Благодійного фонду «Dream Center», Одеського національного морського університету «Морська Академія» Медичний центр, дитячі садки, середні школи м Одеси, Реабілітаційний центр «Еко-парк» (м.Харків).

Завідувач кафедрою "Практична психологія"

Шевченко 
Росина Петрівна
 

доктор психологічних наук, професор


 

Режим роботи кафедри "Практична психологія"

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри "Практична психологія"

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. ОНМУ

Телефон: + 38 (048) .

Наверх

background