Відгуки аспірантів

Участь здобувачів спеціальності 073 Менеджмент у Всеукраїнському конкурсі студентських проєктів "Маркетингова стратегія виходу логістичної компанії на міжнародний ринок".

Протягом листопада 2023 - березня 2024 здобувачі освітньо-професійної програми "Логістичний менеджмент" ОНМУ під керівництвом викладачів кафедри "Менеджмент і маркетинг" прийняли активну участь у Всеукраїнському конкурсі студентських проєктів «МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ ВИХОДУ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ НА МІЖНАРОДНИЙ РИНОК», який був організований українською логістичною компанією "Freight Transport Partner" (FTP).

Всі учасники чудово впоралися із метою проєкту - надали обгрунтовані рекомендації щодо розвитку діяльності "FTP" за рахунок виходу на міжнародний ринок. Для цього були освітлені таки питання та вирішені наступні завдання:

✅ проаналізовані та обрані привабливі цільові ринки з позиції їх ємності, потенціалу, конкуренції, законодавства, тенденцій та особливостей ведення бізнесу в цих країнах;

✅ розроблені канали продажу та дистрибуції продуктів до цільових аудиторій, визначені методи та стратегії продажів;

✅ розроблено план комунікації для залучення і утримання клієнтів, включаючи рекламу, PR, соціальні медіа, контент-маркетинг та інші інструменти;

✅ розглянуті питання інвестицій та ризиків, з якими може стикнутись компанія, запропоновані метрики для оцінки ефективності маркетингових зусиль;

✅ сформована продуктова стратегія, запропонована унікальна торгова пропозціция та визначені питання ціноутворення на логістичні послуги;

✅ проведено обгрунтування економічної ефективності наданих пропозицій, а також математична модель для аналізу виходу компанії на іноземний ринок.

Конкурсні роботи були представлені до захисту та оцінені високопрофесійним жюрі - фахівцями та практиками в галузі логістики та маркетингу:

ЄВТУШЕНКО Кирил,

ГАРМАШ Олег,

ГРИГОРАК Марія,

ОКЛАНДЕР Ігор,

СМЕРЧЕВСЬКИЙ Сергій.

Вітаємо наших здобувачів з новими учбовими досягненнями та отриманням неоціненного досвіду в проведенні реальних досліджень:

ВІНОГРАДОВА Вероніка,

Д'ЯКОВА Дар'я,

ЗЕМЛЯНИЙ Єгор,

ЄГОРОВА Надія,

ІКОННІКОВА Марина,

ІЛЬЯШЕНКО Агата,

КУЛЯК Вероніка,

ЧЕПОЙ Ярослава,

ЧЕРНУШЕНКО Крістіна.

Ініціатором Конкурсу виступила логістична компанія «FTP», яка надає широкий спектр логістичних та транспортно-експедиторських послуг в Україні та за її межами. Оскільки для компанії пріоритетним є розвиток професіоналізму в усіх сферах логістики, то вона ініціювала Конкурс з метою підвищення рівня практичної підготовки студентської молоді шляхом використання проектного підходу під час виконання бакалаврських дипломних робіт та інших дослідницьких ініціатив молоді в Україні.

Виробнича екскурсія в ТОВ Armar Solutions

👥6 лютого для здобувачів вищої освіти Одеського національного морського університету⚓ спеціальностей 073 "Менеджмент", 075 "Маркетинг", 076 "Підприємництво та торгівля", 242 "Туризм і рекреація" була проведена виробнича екскурсія в рамках договору з ТОВ "Армар Онлайн Рітейл".

🎯Нікіта Шпирт, засновник CEO & Founder ARMAR Solutions, міжнародного ІТ-холдингу з офісами в Україні, Великій Британії та Казахстані, розповів про основні напрямки діяльності компанії, особливості ніші на ринку, яку займає компанія. Здобувачі вищої освіти дізналися про успішні стартапи та проєкти маркетингового консалтингу, які реалізує компанія.

☝️Ізюминкою зустрічі була презентація бізнес-школи Armar Solutions, унікального проєкту для студентів Одеського національного морського університету з оволодіння теоретичними знаннями та практичними навичками з маркетингу.

🤝Дякуємо Нікіті за співпрацю та за бажання сприяти розвитку талановитої молоді, що буде працювати на благо України.

Організація процесу вибору здобувачами навчальних дисциплін

Задля реалізації Права Здобувачів ОНМУ на вільний вибір навчальних дисциплін, побудови індивідуального навчального плану, здобуття додаткових результатів навчання, гарантом освітньо-професійної програми "Логістичний менеджмент" спеціальності 073 Менеджмент доц. Афанасьєвою О.К. разом з кураторами академічних груп (викладачами кафедри "Менеджмент і маркетинг") було проведено чергу зустрічей зі студентами.

В ході спілкування було:

✅ озвучено правила вибору навчальних дисциплін;

✅ представлено перелік освітніх компонент для вибору;

✅ презентовано курси з Каталогів вільного вибору.

Бажаємо всім здобувачам подальшого цікавого навчання! ⚓📚⚓

21-22 грудня 2023 року на кафедрі "Менеджмент і маркетинг" відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого рівня вищої освіти зі спеціальності 073 Менеджмент, освітньо-професійної програми "Морська логістика".

Тематика робіт охопила величезний спектр проблем та актуальних питань в сфері управління транспортними підприємствами: логістичними та експедиторськими, стивідорними та судноплавними компаніями, річковими портами.

В своїх роботах здобувачі удосконалювали, оптимізували, діджиталізували діяльність організацій, впроваджували інновації, формували ланцюги постачання, розробляли стратегії, управляли ризиками, створювали логістичні центри та кластери.

Вітаємо всіх наших магістрів із успішним завершенням навчання! 👏👏👏

Бажаємо, завдяки отриманням знанням, здобути омріяних висот у кар'єрі.

Нехай ваше життя буде сповнене якомога більше позитивними моментами!

24 листопада 2023 року відбулася бінарна лекція, організована кафедрою «Менеджмент і маркетинг» ОНМУ для студентів спеціальності 073 Менеджмент із керівництвом та провідними фахівцями ТОВ «ДЕЛЬТА ВІЛМАР УКРАЇНА» на тему: «ЛЮДИ – ДВИГУН УСПІХУ: РОЛЬ HR В ДЕЛЬТА ВІЛМАР УКРАЇНА».

В ході неймовірно цікавезної та насиченої зустрічі з Оленою КОХАНЬКОВОЮ – директором з управління персоналом та адміністрування, Іриною МІРОШНИЧЕНКО – провідним фахівцем з підбору персоналу, Юлією ПАНШИНОЮ – фахівцем з розвитку персоналу та комунікацій здобувачі та викладачі ознайомилися із діяльністю підприємства, його основними виробничими процесами.

Основна увага заходу була зосереджена на діяльності відділу управління персоналом. Це одна з центральних ланок організації, від ефективної роботи якої залежить не лише забезпеченість компанії кадрами, але й ступінь їх задоволеності та вмотивованості до роботи.

☘️ Детально були розглянуті основні робочі процеси, які відбуваються в HR-відділі та основні функції, що виконуються його фахівцями: Кадрове адміністрування, Підбір персоналу та адаптація, Навчання та розвиток, Управління винагородою, Комунікації та бренд роботодавця, Управління корпоративною культурою.

☘️ Акцентовано увагу на цінностях компанії (Довіра, Взаємопідтримка, Досконалість, Відповідальність), які дозволяють формувати комфортні та продуктивні взаємовідносини в колективі, що в результаті забезпечуює конкурентоспроможність на ринку.

☘️ Висвітлено алгоритм та методи рекрутингу: виявлення потреби у працівниках, оголошення про вакансію, пошук через рекламу, бази даних, біржи праці, headhunting тощо, співбесіди та відбір кандидатів на посади, адаптація та оцінка компетенцій.

☘️ Розкрито методи та інструменти, які застосовуються для розвитку та підвищенні кваліфікації робітників компанії. Працівники компанії мають безперервне навчання, в тому числі завдяки менторству, участі у тренінгах та семінарах, навчанні за допомогою цифрових платформ.

☘️ Надано методику формування конкурентоспроможної заробітної платні, розкрито інструменти управління винагородою в компанії, як матеріальні, так і нематеріальні.

☘️ Сформовано уявлення про механізм формування внутрішніх комунікацій на підприємстві (корпоративна пошта, скриньки довіри, відкритість керівництва до спілкування). Представлено соціальні проєкти, які організує та в яких приймає участь компанія.

☘️ Системно розглянуто коло ціннісних пропозицій для працівників: Офіційне працевлаштування, Медичне страхування, Корпоративна система навчання, Доставка транспортом, Безкоштовне харчування, Щорічний перегляд зарплати, Можливість кар’єрного зростання.

☘️ Надано інформацію про наявні вакансії, програми стажування, можливе працевлаштування та кар’єрне зростання для студентів. 🔥

Щиро дякуємо чудовим спікеркам-профессионалам своєї справи за можливість зазирнути в практику роботи HR-відділу, наставництво для наших здобувачів та продуктивну співпрацю з Одеським національним морським університетом!

ТОВ«Дельта Вілмар Україна» https://www.deltawilmar.com/ входить до складу групи транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International, займається переробкою олійних культур, виробництвом масложирової продукції. Має свій комплекс з перевалки рослинних олій, що забезпечує їй ефективну логістику з постачання сировини та розподілу готової продукції.

Компанія відкрита до співпраці зі студентами! 🤝

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у конференції з ризик-менеджменту від Ukrainian Global Faculty

21 та 22 листопада 2023 наші студенти-учасники Ukraine Global Faculty взяли участь у віртуальній дводенній конференції на тему "The State of AI in Risk Management", яку провів Інститут управління стратегічними ризиками (м. Лондон).

Конференція стала платформою для обговорення останніх досягнень в управлінні комплексними ризиками за допомогою штучного інтелекту , нових викликів у середовищі глобальних загроз для організацій, а також практичних міркувань для бізнес-лідерів, які прагнуть краще використовувати штучний інтелект для вдосконалення процесу прийняття рішень.

Доповідачами виступили:

- Mark Nutall, Director, Thomson Reuters; Chair, ISRM UAE.

- Dotan Sagi, CEO, Cinten.

- Peter Joyce, CEO, Inform Tech Plus.

Muttahir Salim, Middle East Security Lead, Buro Happold.

- Scott Weiner, Managing Consultant, Atkins.

- Dr Scott Christianson, Director of the Center for Entrepreneurship and Innovation (CEI), Robert Trulaske College of Business, University of Missouri.

- Danyetta Fleming, CEO, Covenant Security Solutuioins Intl; Fellow, Institute for Critical Infrastructure Technology.

✅Всі учасники отримали сертифікати:

Єгор Земляний (3 курс)

Дар'я Д'якова (3 курс)

Вероніка Куляк (3 курс)

Юрій Мосейко (3 курс)

Марина Іконнікова (3 курс)

Агата Ільяшенко (3 курс)

Сергій Чимшир (3 курс)

Ярослава Чепой (3 курс)

Ірина Ключко (3 курс)

Анастасія Віротченко (3 курс)

Анастасія Неделько (2 курс)

Тетяна Гейченко (2 курс)

Молодці! 👏👏👏

Бажаємо й надалі поповнювати свої знання та набувати корисних компетенцій!

16.11.23. БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА на підтримку воїнів ЗСУ з нагоди відзначення 93-ї річниці від Дня народження ОНМУ

16 листопада 2023 року пройшла БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА на підтримку воїнів ЗСУ з нагоди відзначення 93-ї річниці від Дня народження ОНМУ.

Стараннями студентів 1го курсу спеціальності 073 Менеджмент (Спеціалізація "Логістичний менеджмент" ОНМУ) був підготовлений стіл зі святковою їжею, випічкою та напоями.

Дякуємо за активну участь:

Чекал Регина

Нагорна Софія

Добровська Олександра

Віннікова Софія

Шандранцова Олександра

Березова Дарʼя

Чапельська Анастасія

Людін Ярослав

Черников Олексій

Богатирчук Георгій

Сафронович Марія

Здобувачі ОПП Логістичний менеджмент ОНМУ прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Маркетинг в Україні".

Наші чудові здобувачі 3го курсу освітньої програми ⚓"Логістичний менеджмент"⚓ взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції "МАРКЕТИНГ В УКРАЇНІ", яка пройшла на базі Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ) та за підтримки ГО "Українська Асоціація Маркетингу" (ГО УАМ).

Під керівництвом викладачів кафедри "Менеджмент і маркетинг" студенти підготували тези та доповіді на різноманітні теми, посилили дослідницькі компетенції, набули навичок написання академічних текстів, обгрунтування своїх думок.

Вітаємо та бажаємо нових досягнень!

Вітаємо переможців 1-го туру Всеукраїнської Олімпіади з Менеджменту! 👏👏👏

В цьогорічній Олімпіаді прийняло участь більше 50 студентів спеціальності 073 Менеджмент під керівництвом викладачів кафедри "Менеджмент і маркетинг" ОНМУ.

Призові місця зайняли:

🥇1 місце (90 балів) - Ірина Пластун (4й курс) - керівник доц. Белоус К.В.

🥇1 місце (90 балів) - Вероніка Віноградова (4й курс) - керівник доц. Стаднік В.Г.

🥈2 місце (88 балів) - Дар'я Д'якова (3й курс) - керівник доц. Куружди Ю.В.

🥉3 місце (86 балів) - Надія Єгорова (3й курс) - керівник доц. Коваленко М.М.

🥉3 місце (86 балів) - Валерія Ігнатенко (3й курс) - керівник доц. Афанасьєва О.К.

🥉3 місце (86 балів) - Марина Іконнікова (3й курс) - керівник доц. Москвіченко І.М.

Бажаємо нашим здобувачам подальших найкрутіших досягнень!

15 листопада відбулася Всеукраїнська наукова-практична конференція студентів та молодих вчених "ІННОВАЦІЇ В МЕНЕДЖМЕНТІ", яка була організована кафедрою "Менеджмент і маркетинг" ОНМУ, та поєднала здобувачів та викладачів різних українських закладів вищої освіти.

Конференція була присвячена святкуванню 93 річниці з Дня народження Одеського національного морського університету.

Вона об'єднала більше 50 учасників та 20 доповідачів, які представили дослідження з різноманітніших тем в таких напрямках як:

📌 Логістичні системи та штучний інтелект в логістиці.

📌 Менеджмент, маркетинг та підприємництво в різних галузях.

📌 Проєктний менеджмент та економіка підприємств.

📌 Механізми управління підприємствами переробної галузі в повоєнний період.

📌 Менеджмент та маркетинг в сфері інформаційних технологій.

Дякуємо доповідачам за чудові виступи!

Дякуємо колегам з Національного авіаційного університету, Одеського національного технологічного університету, Одеського державного університету інформаційних технологій та зв'язку, Національного університету "Одеська юридична академія" за відмінну підготовку студентів та молодих вчених!

Бажаємо всім подальшої плідної праці та зустрічі у наступних науково-практичних заходах! 🤗

В межах тижневого святкування 93-річчя Одеського національного морського університету відбулася ВІКТОРИНА серед першокурсників.

Вітаємо наших студенток з команди "+ ВАЙБ" (1 курс, ОПП "Логістичний менеджмент") з 2 МІСЦЕМ у вікторині "ВООМ в розумі"!

Склад команди:

Віннікова Софія,

Побережна Єлизавета,

Сорока Анастасія,

Чапельська Анастасія,

Шандранцова Олександра.

Дівчата, ви - неімовірні! 🌸🌸🌸

На раз - організувались!

На два - зайняли призове місце!

10 листопада студенти Спеціалізація "Логістичний менеджмент" ОНМУ в межах дисциплін"Вступ до фаху" та "Менеджмент" набули навичок роботи в команді та пошуку управлінських рішень.

В процесі майстер класу "КРЕАТИВНИЙ ПОШУК РІШЕНЬ В МЕНЕДЖМЕНТІ», який підготувала провела бізнес-консультант Анна САХНО, здобувачі:

⚓ мали інтелектуальну та творчу розминку;

⚓ розібрали алгоритм пошуку рішень;

⚓ практикували "мозговий штурм";

⚓ визначили критерії ефективних рішень;

⚓ і навіть отримали домашнє завдання!

Зустріч пройшла весело та швидко.І навіть тривога та робота в укритті не перешкодили досягти поставленої мети! 💪 Бо це ж менеджери 😎.

Дякуємо нашій гості за можливість "вийти" за межі академічної освіти та "прокачки" soft skills!

ЖОВТЕНЬ 2023. Наші чудові здобувачі 3го курсу освітньої програми ⚓"Логістичний менеджмент"⚓ прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції "МАРКЕТИНГ В УКРАЇНІ", яка пройшла на базі Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ) та за підтримки ГО "Українська Асоціація Маркетингу" (ГО УАМ).

Під керівництвом викладачів кафедри "Менеджмент і маркетинг" студенти підготували тези та доповіді на різноманітні теми, посилили дослідницькі компетенції, набули навичок написання академічних текстів, обгрунтування своїх думок.

Вітаємо та бажаємо нових досягнень! рактичних заходах! 🤗

Зустріч здобувачів спеціальності 073 Менеджмент зі стейкхолдером-роботодавцем ОПП "Логістичний менеджмент"

13 жовтня 2023 року відбулася зустріч студентів 1-3 курсів спеціальності 073 Менеджмент ОНМУ з директором підприємства "ФІАЛАН КОНСАЛТИНГ", стейкхолдером-роботодавцем Освітньо-професійної програми "ЛОГІСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ", випускницею магістратури ОНМУ спеціальності 073 Менеджмент 2014 року, Лілеєю САМУНЖИ на тему: "ПРАВИЛА КАР'ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ В МЕНЕДЖМЕНТІ ТА ЛОГІСТИЦІ".

Протягом зустрічі, яка проходила в оновленому форматі (в аудиторії та паралельно у конференції zoom), тривала більше 2х годин 🔥 та об'єднала понад 150 учасників 😎💪😍, студенти дізналися історію професійного розвитку спікера, про діяльність компанію "FIALAN" та її місце серед інших українських транспортно-логістичних компаній.

Детально було розглянуто питання організації логістичних процесів в компанії, роль та функції різних учасників та працівників на кожному етапі доставки вантажів.

Особливу увагу було приділено майбутньому працевлаштуванню наших випускників: Лілія на прикладі реальних кейсів розказала, про що необхідно подумати і над чим працювати, будучи студентом, як напрацювати

соціальний капітал, що розказувати про себе і на що звертають увагу роботодавці в CV/Резюме та під час співбесіди.

Окремим пунктом було детальне роз'яснення, якими hard skills та soft skills необхідно опанувати та виростити в себе, щоб стати впевненим логістом та ефективним менеджером.

Щиро дякуємо 💙 Лілії САМУНЖИ 💛 за чудову зустріч, насичену цікавими фактами, корисними порадами та надихаючими на досягнення мети побажаннями!

Переможці та учасники конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 Менеджмент"

🎉🎉🎉 Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 Менеджмент ШАХМЕТОВА Кирила - студента-випускника першого бакалаврського рівня освітньої програми "ЛОГІСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" - з другим почесним місцем (керівник - доцент кафедри Менеджмент і маркетинг ОНМУ АФАНАСЬЄВА Ольга).

Номінації в різних категоріях ("найкраще висвітлення актуальних проблем" та "комплексний характер дослідження") отримали кваліфікаційні роботи:

ЖОВМІР Аліна - бакалаврський рівень (керівник - доцент кафедри ММ ОНМУ КУШНІР Людмила);

ЯКОВЛЄВА Олена - магістерський рівень (керівник - доцент кафедри ММ ОНМУ МОСКВІЧЕНКО Ірина).

Щиро вдячні організаторам конкурсу:

Державному університету інтелектуальних технологій і зв'язку, а також особисто ЧУКУРНА Олена - декану факультету Бізнесу та Соціальних комунікацій ДУІТЗ.

Бажаємо всім учасникам та організаторам подальших успіхів та наукових досягнень!

Перша ділова гра з менеджменту

Сьогодні наші "першачки" спеціальності 073 Менеджмент прийняли участь у Діловій грі в межах дисципліни "Вступ до фаху".

Протягом двох пар здобувачі напрацьовували навички в організації роботи команди, плануванні часу, організації робочого місця, розподілі завдань, делегуванні повноважень, бюджетуванні фінансів, неймінгі.

Гра враховує й логістичні принципи: виконання роботи в повному обсязі, в заданий час і в обмежених ресурсах.

Всі команди, а їх було цілих 9, чудово (або майже 😉) впоралися з завданням.

Найшвидкішою стала команда "Жабки".

Сьогодні наші студенти 1го курсу спеціальності 073 Менеджмент ОНМУ (Спеціалізація "Логістичний менеджмент" ОНМУ) відвідали лекцію Романа Дяковича, яка проходила на базі НУ "Одеська юридична академія":

"ВІД ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТОЛОГА КВІТКОВОГО МАГАЗИНУ В 1️⃣6️⃣ РОКІВ ДО ОСОБИСТОГО БРЕНДУ РОМА ЕКСПЕРТ ПРОМА».

Роман Дякович як експерт маркетплейсів (досвід роботи більше 6-ти років 🔥), власник агентства WebRomUveli (просування на Prom, Rozetka, Epicentrk, Kasta, ALLO) поділився зі студентською активною молоддю своїм досвідом і знаннями в digital marketing, promotion та personal branding.

Це була захоплююча зустріч!

Наші студенти у захваті 👏👏👏

Щиро дякуємо спікеру, а також нашим колегам з кафедри національної економіки НУ "ОЮА" та особисто доктору економічних наук, професору Кібік Ользі Миколаївні!

@Ольга Кібік

Роман Дякович

👏👏👏 Вітаємо здобувачів спеціальності 073 МЕНЕДЖМЕНТ, освітньої програми "ЛОГІСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" та їх керівників - викладачів кафедри "МЕНЕДЖМЕНТ і МАРКЕТИНГ", які отримали почесні призові місця у Всеукраїнському конкурсі студентських проектів «УКРАЇНСЬКА ПОВОЄННА ЛОГІСТИКА ОЧИМА СТУДЕНТІВ».

🥇1 місце:

КОРОСАН Аліна, МАСЛЮК Анастасія

Керівник: МОСКВІЧЕНКО Ірина.

Тема: "ОРГАНІЗАЦІЯ АГРОЕКСПОРТУ З УКРАЇНИ У ВІЙСЬКОВИЙ ТА ПІСЛЯВОЄННИЙ ПЕРІОДИ"

🥈2 місце:

МОСТОВЕНКО Владислава

Керівник: КОВАЛЕНКО Миколай

Тема: "ЗАЛІЗНИЧНЕ СПОЛУЧЕННЯ УКРАЇНИ ТА ЄС, МУЛЬТИМОДАЛЬНІ КОНТЕЙНЕРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ".

Щиро вдячні організаторам конкурсу:

компанії "Freight Transport Partner" в особі Кирила ЄВТУШЕНКО та почесному президенту Українського логістичного альянсу Марії ГРИГОРАК.

Бажаємо всім учасникам та організаторам подальших успіхів та наукових досягнень!

28.03.2023 Відбулася відкрита лекція директора компанії «Порто-Маріс лоджистікс» Євгена Перес Баро на тему: «Трансформація як стратегія виживання в сфері ТЕО».

Кафедра «Менеджмент і маркетинг» та студенти спеціальності 073 «Менеджмент» висловлюють щиру подяку пану Євгену за змістовну лекцію, в рамках якої він поділився досвідом роботи в сфері логістики та досвідом управлінської роботи.

Корисно було дізнатися про стратегію діяльності компанії в умовах воєнного стану.

Лекція досвідченого професіонала, харизматичного спікера викликала неабиякий інтерес та зібрала майже 100 слухачів.

Велика кількість запитань від студентів та викладачів продемонструвала готовність до повторної зустрічі з паном Євгеном Перес Баро.

Сподіваємося на продовження плідної співпраці! 🤝

Гостьова лекція на тему "Маркетингова стратегія виходу українських виробників на німецький ринок солодощів" (26.10.2022).

Спікерка - ТИШИНСЬКА Юлія, магістр MBA, випускниця ОНМУ спеціальності 073 Менеджмент, стейкхолдер ОПП "Логістичний менеджмент".

В ході зустрічі, яка відбулася з практикуючим логістом, були розглянуті питання стратегії та тактики виходу українських виробників солодощів на ринок Німеччини.

Увага звернута на характеристики іноземного ринку, особливості поведінки споживачів, необхідності адаптації товарів до специфічних вимог та очікувань з боку потенційних клієнтів. Окремо були розглянуті питання логістичної підтримки та налагодження каналів збуту вітчизняної продукції на іноземному ринку. Розглянуті найбільш ефективні способи стимулювання збуту та показники ефективності.

Здобувачі всіх рівнів вищої освіти, які прийняли участь у зустрічі:

1) мали змогу задати запитання спікерці;

2) розширили свої знання та компетенції з дисциплін: Маркетинг, Стратегічний менеджмент, Логістичний менеджмент, Управління конкурентоспроможністю, Управління витратами тощо;

3) налагодили контакт з потенційним роботодавцем.


Наверх

background