Науково-технічна бібліотека університету заснована в 1930 році професором Г. К. Сусловим, який передав свою власну бібліотеку (біля 30 000 книг) університету. З того часу бібліотека зветься НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА ІМ. ПРОФЕСОРА Г.К. СУСЛОВА.

  На теперішній час книжковий фонд налічує понад 800 000 одиниць зберігання, в тому числі:
 • підручники та посібники;
 • наукова література;
 • дисертації, автореферати дисертацій;
 • збірники наукових праць;
 • іноземні видання;
 • художня література;
 • періодичні видання;
 • рідкісні та цінні видання. У бібліотеці є рідкісні видання 18-20 століття. Це навчальна та довідкова технічна література, підручники, художня література, атласи, карти, енциклопедії, література на іноземних мовах.
  Поступово збільшується кількість та якість книжкового фонду.

Науково-технічна бібліотека (НТБ) займає загальну площу 3000 кв. м., має дві читальних зали на 250 місць.

На території бібліотеки діє зона бездротового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi.

Щорічно фонд бібліотеки поповнюється новою навчальною літературою, здійснюється передплата періодичних видань.

Головним завданням НТБ є інформаційна підтримка навчального та наукового процесів, забезпечення доступу до інформації з використанням комп'ютерної техніки та нових інформаційних технологій.

Бібліотечний електронний каталог «UNI LIBRARY»

В НТБ є автоматизована бібліотечна система «UNI LIBRARY» з локальною мережею і доступом в Інтернет. Ведеться електронний каталог на активний бібліотечний фонд і нові надходження навчальної літератури та періодичних видань. Аналітичне розписування навчальної літератури за статтями дає можливість користувачам бібліотеки знайти необхідну інформацію по будь-якому полю бібліографічного опису, здійснювати тематичний і предметний пошук, при необхідності формувати і роздруковувати списки літератури за темами.

Читачі бібліотеки можуть користуватися електронними ресурсами:

Бібліотека іноземної літератури імені професора К. Отте

DSpace Repository

Репозиторій дисертацій

Періодичні видання України

Власними базами: "Вчені ОНМУ", "Рідкісні книги НТБ", "Морські торговельні порти " та інше, які знаходяться в університетській мережі.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2020р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління МОН України, електронних наукових баз даних» Одеському національному морському університету надано доступ до електронної бази Web of Science.

Для роботи з базою та реєстрації Вам необхідно перейти за посиланням з будь-якого комп’ютера, що знаходиться в мережі університету.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2020 р. № 721«Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління МОН України, до електронних наукових баз даних» Одеському національному морському університету надано доступ до електронної бази Scopus.

Для роботи з базою та реєстрації Вам необхідно перейти за посиланням з будь-якого комп’ютера, що знаходиться в мережі університету.

Відділ науково-методичної роботи та бібліотечних інформаційних технологій

Відділ науково-методичної роботи та бібліотечних інформаційних технологій щороку бере участь у підготовці і проведенні науково-технічних конференцій професорсько-викладацького складу університету, студентських науково-технічних конференцій, всеукраїнських науково-практичних конференцій студентів та молодих вчених та Всеукраїнських олімпіад студентів.

В умовах карантину та під час воєнного стану відвідувачі бібліотеки користуються всіма бібліотечними електронними ресурсами, а бібліографічні довідки та УДК отримують в електронному та телефонному режимах.

Тел.: +38 095 1480294 Олейник Ольга Андріївна

Графік роботи бібліотеки:

понеділок – п'ятниця: з 8-30 до 16-30

технічна перерва: з 12-00 до 13-00.

Контакти бібліотеки:

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ОНМУ.

Телефон: +38 (048) 732-07-37

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор бібліотеки:

Скопцова Галина Петрівна

Заступник директора:

Коваль Інна Олександрівна

Університет

Menu

Вхід на сайт

Наверх

background