Науково-технічна бібліотека університету заснована в 1930 році і носить ім'я свого засновника професора Г. К. Суслова, який передав свою власну бібліотеку університету.

    Спочатку фонд бібліотеки нараховував біля 30 000 книг, на теперішній час книжковий фонд налічує понад 800 000 одиниць зберігання, в тому числі:
  • підручники та посібники;
  • наукова література;
  • дисертації, автореферати дисертацій;
  • збірники наукових праць;
  • іноземні видання;
  • художня література;
  • періодичні видання;
  • рідкісні та цінні видання. У бібліотеці є рідкісні видання 18-20 століття. Це навчальна та довідкова технічна література, підручники, художня література, атласи, карти, енциклопедії, література на іноземних мовах.

Науково-технічна бібліотека (НТБ) займає загальну площу 3000 кв. м., має дві читальних зали на 250 місць.

На території бібліотеки діє зона бездротового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi.

Щорічно фонд бібліотеки поповнюється новою навчальною літературою, здійснюється передплата періодичних видань.

Головним завданням НТБ є інформаційна підтримка навчального та наукового процесів, забезпечення доступу до інформації з використанням комп'ютерної техніки та нових інформаційних технологій.

Бібліотечний електронний каталог «UNI LIBRARY»

В НТБ є автоматизована бібліотечна система «UNI LIBRARY» з локальною мережею і доступом в Інтернет. Ведеться електронений каталог на активний бібліотечний фонд і нові надходження навчальної літератури та періодичних видань. Аналітичне розписування навчальної літератури за статтями дає можливість користувачам бібліотеки знайти необхідну інформацію по будь-якому полю бібліографічного опису, здійснювати тематичний і предметний пошук, при необхідності формувати і роздруковувати списки літератури за темами.

Читачі бібліотеки можуть користуватися електронними ресурсами:

Бібліотека іноземної літератури імені професора К. Отте

Бібліотека повнотекстових навчально-методичних матеріалів

DSpace Repository

Репозиторій дисертацій

Періодичні видання України

Власними базами: "Вчені ОНМУ", "Рідкісні книги НТБ", "Морські торговельні порти " та інше, які знаходяться в університетській мережі.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2020р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління МОН України, електронних наукових баз даних» Одеському національному морському університету надано доступ до електронної бази Web of Science.

Для роботи з базою та реєстрації Вам необхідно перейти за посиланням з будь-якого комп’ютера, що знаходиться в мережі університету.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2020 р. № 721«Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління МОН України, до електронних наукових баз даних» Одеському національному морському університету надано доступ до електронної бази Scopus.

Для роботи з базою та реєстрації Вам необхідно перейти за посиланням з будь-якого комп’ютера, що знаходиться в мережі університету.

Відділ науково-методичної роботи та бібліотечних інформаційних технологій

Відділ науково-методичної роботи та бібліотечних інформаційних технологій щороку бере участь у підготовці і проведенні науково-технічних конференцій професорсько-викладацького складу університету, студентських науково-технічних конференцій, всеукраїнських науково-практичних конференцій студентів та молодих вчених та Всеукраїнських олімпіад студентів.

В умовах карантину та під час воєнного стану відвідувачі бібліотеки користуються всіма бібліотечними електронними ресурсами, а бібліографічні довідки та УДК отримують в електронному та телефонному режимах.

Тел.: +38 095 1480294 Олейник Ольга Андріївна

Графік роботи бібліотеки:

понеділок – п'ятниця: з 8-30 до 16-30

технічна перерва: з 12-00 до 13-00.

Контакти бібліотеки:

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ОНМУ.

Телефон: +38 (048) 732-07-37

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор бібліотеки:

Скопцова Галина Петрівна

Заступник директора:

Коваль Інна Олександрівна

Університет

Menu

Вхід на сайт

Наверх

background