З нагоди Дня Організації Об'єднаних Націй ми маємо можливість подумати про важливість миру та об'єднання народів світу. Як постійний член ООН, Україна завжди демонструвала непохитну прихильності до миру та співробітництва з усіма прогресивними світовими державами та докладала можливих зусиль для запобігання конфліктам.

Морським транспортом здійснюється понад 80 відсотків світової торгівлі. Така за своєю суттю міжнародна галузь природньо потребує міжнародного співробітництва. Одеський національний морський університет щорічно запрошує студентів з більш ніж 60 країн світу на програми баклаврату та магістратури в галузі морських справ, для надання кращої в своєму різноманітті морської освіти та приєднання до досліджень, які істотно впливають на розвиток морського сектору економіки України. На додаток до навчання у міжнародному середовищі наші студенти живуть та навчаються та розвиваються в середовищі міжкультурного взаєморозуміння, що є головною ідеєю Організації Об'єднаних Націй. Більш ніж дев’яносторічні традиції підготовки фахівців для морського транспорту 84 країн та території дає підстави вважати Одеський національний морський університет значним важелем реальних змін у світі, включаючи сприяння сталому розвитку за допомогою наших якісних програм морської освіти, досліджень та програм підвищення кваліфікації.

Ми пишаємося тим, що є представниками нашої великої та мужньої Держави, як члена ОНН, у світовій морський спільноті та і в майбутньому будемо продовжувати розвиток співпраці з закладами освіти держав-членів ООН для забезпечення найвищої якості навчання морських лідерів завтрашнього дня.

Планом дій Організації Об'єднаних Націй у сфері сталого розвитку на період до 2030 року є план миру та процвітання для людства та нашої планети. Одеський національний морський університет є активним амбасадором цього плану та готовий до внесення відчутного вкладу до дій щодо викорінення бідності, захисту планети та забезпечення миру та процвітання для людства.

Історія університету

З

ОІІМФ, 1947 р.

моменту свого заснування Одеський національний морський університет залишається єдиним у своєму покликанні, призначенні, організаційній структурі, cкладній і славетній історії, витвореній упродовж десятиріч його викладачами й випускниками. Наш вищий навчальний заклад і сьогодні відомий у самій Україні та далеко за її межами. Однак, попри незначний порівняно з відомими національними університетами вік, ОІІВТ–ОНМУ посідає перше місце в лавах фундаторів інженерно-морської освіти. Зазираючи за багаторічний відрізок минулого, представляємо короткий нарис основних історичних етапів, які пройшов колектив кількох поколінь учених і співробітників ОІІВТ-ОНМУ — людей, які прославили наш заклад, ототожнюючи себе з ним.

Читать далее

Університет

Menu

Вхід на сайт

Наверх

background