КУКШИНОВА
Ольга Олегівна
В.о. уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

Інститут уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Одеському національному морському університеті (далі ОНМУ) запроваджений з метою забезпечення доброчесності і прозорості діяльності усіх структурних підрозділів ОНМУ під час провадження навчальних, наукових та адміністративно-господарських процедур.

В.о. уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції підзвітна і підконтрольна ректору ОНМУ. Проректори, директори, завідувачі кафедр, керівники та інші працівники структурних підрозділів ОНМУ не можуть впливати на діяльність в.о. уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції.

Основними різновидами корупційних ризиків, що існують у ЗВО України є: зловживання під час проведення вступних випробувань; вимагання/надання неправомірної вигоди в обмін на оцінки; використання службового становища з метою впливу на викладачів та співробітників; зловживання, пов’язані із написанням та підготовкою до захисту кваліфікаційних робіт; зловживання при вступі та навчанні в аспірантурі (докторантурі); зловживання при призначенні премій або інших виплат стимулюючого характеру; зловживання при поселенні студентів та співробітників у гуртожитки та інші.

    У разі якщо Вам стало відомо про вчинення в ОНМУ корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» просимо звертатись за такими каналами зв’язку:
  • на електронну адресу в.о. уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • засобами телефонного зв’язку 0501955717;
  • передати своє звернення через скриньку довіри, яка розташована за адресою: вул. Мечникова 34, 2 поверх;
  • особисто, за адресою: Мечникова 34, каб 220 лаб.корп.
  • іншими засобами поштового зв’язку.

Всі повідомлення розглядаються особисто та конфіденційно в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Наказ про призначення особи, уповноваженої з питань запобігання та виявлення корупції

Університет

Menu
Наверх

background