Спеціальність: 125 Кібербезпека та захист інформації

Галузь знань: 12 Інформаційні технології

Освітня програма: Кібербезпека в інфраструктурі водного транспорту (2024)

Форми навчання: очна та заочна

Термін навчання: 4 ріки

Увага!!! Зауваження, пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення проєкту ОП Кібербезпека в інфраструктурі водного транспорту на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти 2024 р.н. спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації, надсилати за електронною адресою:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Даус Юрій Володимирович, гарант ОП)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Полікаровських Олексій Ілліч
або за телефонами:
050-336-63-82 Даус Юрій Володимирович
067 -700-05-06 Полікаровських Олексій Ілліч

Проєкт ОП Кібербезпека в інфраструктурі водного транспорту на першому (бакалаврському) рівні (2023)

В епоху гігантського вибуху розвиту інформаційних технологій, які пронизують все наше життя, на перший план все частіше виходить захист персональної інформації, підтримка сталого функціювання державних та приватних інформаційних систем, здатність виявляти та протистояти різноманітним кіберзагрозам.

В сучасному світі, практично всі ми користуємся сервісами заснованими на інформаційних технологіях, починаючи від купівлі квитка на залізниці і закінчуючи проведенням багатомільярдних угод на світових біржах. Тому на перший план виходить захист таких інформаційних систем і бізнес вкладає ресурси не тільки щоб заробити кошти, а і в те щоб їх не втратити.

Спеціаліст по кібербепеці – це ключова фігура на кожному підприємстві та організації, і від дій цього спеціаліста іноді залежить майбутнє всієї організації. Фахівець по кібербезпеці це високоосвічена людина, яка досконало знає всі таємниці функціювання світового інформаційного простору, знає системне адміністрування, мови програмування та вміє проводити аналіз великих масивів даних.

Освітня програма «Кібербезпека в інфраструктурі водного транспорту» містить повний цикл дисциплін в яких викладаються сучасні методи інформаційних технологій, бази даних та їх адміністрування, криптография та стеганографія, цифрова криміналістика, комплексні системи захисту інформації.

Студенти, крім вивчення предметів по спеціальністю, мають можливість ознайомитися з особливостями інфраструктури водного транспорту (портові компанії, суднохідні компанії, стивідорські компанії). Це дає змогу практично з першого кроку почати ефективно працювати в таких компаніях.

По закінченню навчання спеціалісти можуть займати наступні посади:

  • Спеціаліст по кібербезпеці
  • Системний адміністратор
  • Розробник програмного забезпечення
  • Адміністратор/розробник баз даних
  • Менеджер ІТ проектів
  • Спеціаліст по захисту інформації

Запрошуємо на навчання по освітній програмі «Кібербезпека в інфраструктурі водного транспорту»

Наверх

background