![](/images/university/news/d_lige_18.jpg)
10-11 березня в стінах ОНМУ відбувся турнір з всесвітньо відомої інтелектуальної гри - Шкільна Дебатна Ліга 6.0!
![](/images/university/news/Drug_17_2.jpg)
22 лютого 2018 р. в 116 ауд. відбулась зустріч студентів з представником Центру профілактики наркоманії м. Одеси Варламовим Олександром Олександровичем в межах Міжнародної програми реабілітації та профілактики наркоманії та алкоголізму «НАРКОНОН».
Напередодні новорічних свят кожен з нас мріє про дива. Але дійсну насолоду ми отримуємо, даруючи радість іншим людям і особливо - дітям. Не залишились осторонь можливості подарувати свято дітям і студенти ОНМУ.
Рада студентського самоврядування організувала благодійну акцію "Збери подарунок сироті" для школи-інтернату № 34.
Спасибі всім, хто відгукнувся і допоміг зробити свято діткам!
Наші волонтери - ви найкращі!
![](/images/university/news/Period_uh.jpg)
27 і 21 грудня 2017 року відбулася зустріч центру духовного розвитку особистості зі студентами на тему «Психологічні аспекти періоду залицяння».
![](/images/university/news/Period_uh_1.jpg)
Бесіда торкалася теми взаємин молодих людей, які симпатизують один одному на першому етапі залицяння. В'ячеслав Миколайович Рубський змалював детальну психологічну карту цього процесу на всіх його етапах. Студенти активно включилися в обговорення і спільними зусиллями вдалося сконструювати задовільну відповідь на питання: як правильно шукати і знайти свою людину?
![](/images/university/news/Period_uh_3.jpg)
1 грудня, до Дня народження ОНМУ, ми вирішили подарувати нашим студентам і співробітникам нічну екскурсію Університетом. Це, перша подібна подія в ОНМУ, і, наскільки нам відомо, в одеських вузах.