10-11 березня в стінах ОНМУ відбувся турнір з всесвітньо відомої інтелектуальної гри - Шкільна Дебатна Ліга 6.0!

Детальніше...

22 лютого 2018 р. в 116 ауд. відбулась зустріч студентів з представником Центру профілактики наркоманії м. Одеси Варламовим Олександром Олександровичем в межах Міжнародної програми реабілітації та профілактики наркоманії та алкоголізму «НАРКОНОН».

Детальніше...

Напередодні новорічних свят кожен з нас мріє про дива. Але дійсну насолоду ми отримуємо, даруючи радість іншим людям і особливо - дітям. Не залишились осторонь можливості подарувати свято дітям і студенти ОНМУ.

Рада студентського самоврядування організувала благодійну акцію "Збери подарунок сироті" для школи-інтернату № 34.

Спасибі всім, хто відгукнувся і допоміг зробити свято діткам!

Наші волонтери - ви найкращі!

27 і 21 грудня 2017 року відбулася зустріч центру духовного розвитку особистості зі студентами на тему «Психологічні аспекти періоду залицяння».

Бесіда торкалася теми взаємин молодих людей, які симпатизують один одному на першому етапі залицяння. В'ячеслав Миколайович Рубський змалював детальну психологічну карту цього процесу на всіх його етапах. Студенти активно включилися в обговорення і спільними зусиллями вдалося сконструювати задовільну відповідь на питання: як правильно шукати і знайти свою людину?

1 грудня, до Дня народження ОНМУ, ми вирішили подарувати нашим студентам і співробітникам нічну екскурсію Університетом. Це, перша подібна подія в ОНМУ, і, наскільки нам відомо, в одеських вузах.

Детальніше...

Сторінка 1 із 3

Наверх

background