У ОНМУ стартував соціально-освітній проект під назвою «Випускник Водного першокурснику: що б я сказав собі в 17» для студентів спеціальності «Транспортні Технології (на морському і річковому транспорті)».

Детальніше...

29.05.2019 р студенти спеціальності «Транспортні технології (на морському і річковому транспорті)» були запрошені в транспортно-експедиторську компанію «СУПРАМАРІН» (Supramarine Ltd.).

Детальніше...

В рамках третього дня ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ» з метою залучення студентів спеціальності «Транспортні технології» до наукової творчості та пошуку нових креативних рішень у сфері взаємодії видів транспорту було здійснено спільний захід із залученням науковців – учасників конференції з розгляду студентських проектів. На суд професійної комісії, яка складалася з представників інших навчальних закладів: Савченко М.В. (д.е.н., професор Донецького національного університету ім. В. Стуса, м. Вінниця), Шкуренко О.В. (к.е.н., доцент кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій ДУІТ, м. Київ), Чередніченко С.П. (к.т.н., доц., с.н.с. ФТІМС НАН України, м. Київ), Кічкін О.В (старший викладач СНУ ім. В. Даля) та старших викладачів кафедри «ЕПіТВР» ОНМУ Ромах В.Л., Перепічко М.Є. було представлено 3 студентські проекти в рамках дисципліни «Взаємодія видів транспорту» (лектор к.т.н., доцент Кічкіна О.І). Професійну комісію очолила завідувач кафедри «ЕПіТВР» ОНМУ д.т.н., доцент Кириллова О.В.. Громадську думку висловлювали студенти 3-го курсу спеціальності «Транспортні технології», які не приймали участь у розробці проектів.

Детальніше...

В середу 3 квітня в 13.10 в ауд. 501л вібулася цікава зустріч з директором компанії ІнтерТрансЛоджістік Ярославом Гайворонським і його командою. Вони розказали, де і як шукати роботу в транспортній галузі, які вимоги пред'являються до кандидатів, як отримати роботу, якщо у тебе немає досвіду.

Дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч!

Сторінка 1 із 7

Навчально-науковий інститут морського бізнесу

Menu
Наверх

background