У Навчально-науковому інституті морського флоту проводиться підготовка майбутніх офіцерів флоту, які по закінченню отримують необхідні компетенції судномеханіків, судноводіїв та електромеханіків. Підготовка бакалаврів та магістрів проводиться за спеціальностями 271 «Річковий та морський транспорт» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». В рамках даних спеціальностей передбачене навчання за освітніми програмами «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Судноводіння» та «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики.

Випускники мають можливість працювати на посадах командного складу на всіх видах морських і річкових суден. Знання та навички, отримані під час навчання, допоможуть їм керувати будь-якими сучасними судновими системами і комплексами по всьому світу. Перед випускниками відкриваються широкі можливості у працевлаштуванні та подальшому професійному зростанні в вітчизняних та зарубіжних судноплавних компаніях. Підготовка фахівців здійснюється із застосуванням сучасних форм і методів навчання.

Під час навчання студенти проходять навчальну та виробничу плавальні практики на судах торгового і пасажирського флоту, отримують можливість отримати робочі дипломи вахтових офіцерів.

Інститут має розвинену практичну і матеріально-технічну базу, де здійснюється закріплення отриманих під час навчання знань і умінь, і практичних навичок.

Директор ННІМФ

Шумило
Олександр Миколайович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Заступник директора ННІМФ

Логінов
Олег Володимирович
 

кандидат технічних наук,
доцент

Відповідальний за організацію навчального процесу

Россомаха
Олег Анатолійович
 

старший викладач

Положення про інститут

Режим роботи дирекції ННІМФ

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти дирекції ННІМФ

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 134 стар. корп., ОНМУ.

тел .: + 38 (048) 728-31-27

Новини

Гід-схема

Інтерактивний довідник освітнього середовища ОНМУ

Періодичні видання ОНМУ

Наверх

background